Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok úgy regisztrálni...

Hogyan tudok úgy regisztrálni OnlyFans-ra, hogy mások fizessenek nekem? Melyik menupont az? Koszi elore is

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Ahhoz olyan minőségű tartalmat is kell ám prezentálni, amiért hajlandóak fizetni!

Meg kell győznöd, hogy miért rád fizessek elő, és ne Belle Delphine-re, vagy CherryCrush-ra, vagy Kanricos-ra!?


Ha meg tudsz győzni, hogy miért rád, és ne rájuk fizessel elő, akkor van értelme elindítanod.


Valamint fontos, hogy a minőségi tartalom előállításához sokkal több tudás kell, mint egy regisztrációhoz.

Már csak ezért sem ajánlott számodra!

2020. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De okos vagy :D
2020. dec. 31. 10:41
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Tetszik nem tetszik, így működik az üzlet!


Nyugodtan leírhatod, úgyis az írottak alapján dől el, hogy valaki előfizetne-e rád! Győzz meg!


Mi lesz a tartalmad? Miért válasszam a te profilodra való előfizetést egy másik, ugyanolyan vagy legalább hasonló tartalmat előállító, már ismert, minőségi profilok helyett? Miben leszel másabb, vagy jobb, mint ők?

2020. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
31%
Pár képért cserébe szivesen segítek.
2021. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Gipsz Jakab #42 válasza:
73%
"Amikor ahhoz is hülye vagy, hogy a testedet eladd" rovatunkat látták.
2021. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van hogy nem tudok regisztrálni, nem azért mert hülye lennék hozzá hanem hiaba regisztrálok először mint ha beadná már a profilt majd kidob, mással is volt ilyen? Drága előttem lévő válaszolók nektek csak annyit mondanék ha aztsem tudjátok miről beszeltek inkabb ne mondjatok semmit, nem ismeritek a kérdezőt és már a rossz indulat. Undorodom hogy ebbe a korban élek.
2021. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%

Ha a kérdés leírásakor leírod ezeket amiket utoljára is, sanszos hogy kevesebben néznek hülyének, mert tényleg egy agyatlan liba képét mutattad, aki egy menürendszerben is képtelen tájékozódni.

Két esetet tudok elképzelni: technikai hiba, vagy botnak néz a rendszer és nem engedi használni az accodat - insta szokott hasonlót csinálni ha facebook nélkül regisztrál valaki. Próbálj meg belépni másik gépről is, próbáld ki az androidos és asztali gépes böngészős felületeket. Okostelóról való bejelentkezés esetén töröld az OF appot és telepítsd újra. Ha ezek után is csinálja, akkor írj az OF admingárdájának levelet a hibáról, írd le benne hogy milyen rendszert használsz, (összes amiről próbálkoztál ), milyen verziójú progikkal próbálkozol, hogy újratelepítés is megvolt, mit csinál pontosan a rendszer amikor belépnél, és ők hatékonyabban tudják majd orvosolni a problémát mint mi.

Elég az Onlyfanst ismerni annyira, hogy tudjuk, amatőr lányok mutogatják magukat jó pénzért. Ezt kurválkodásnak hívják, ami régen is megosztó téma volt, hasonló reaciókkal. Vagy még meredekebbekkel, nyilvános megkövezés, száj, orr és fülek levágása, majd így végigkergetni a falun a hölgyet, esetleg szekér után kötve és végighúzva. Szóval mielőtt elkesz undorodni a korunktól amiben élsz, kicsit műveld ki magad, és kifejezetten örülni fogsz hogy ma élsz.

Ha pedig esetleg mégse pucér képekkel akarsz pénzt keresni akkor ott a Patreon vagy a ko fi. És akkor nem néznek majd kurvának.

2021. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Kedves 7es válaszoló.

Én vagyok aki a 6os választ írta, én csak nem értem kihez szól a szöveg mert mint ha egyszer hozzám, egyszer a kérdezőhöz beszélnél.

Pont ezért undorító a mai társadalom mert pont ahogy te is, mindenkinek már csak az a jó ha minnél jobban megalázhatja a másikat. És ne mond hogy semmi megalázó nincs abban amit írtál.

2021. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
54%

7-es a 6-osnak.

Figyelmetlen voltam és összekevertelek a kérdés kiírójával. Tévedtem, elismerem. Viszont ennek tudatában visszaolvasva amit írtam, szerintem elég egyértelmű, melyik bekezdés kinek és miért szól. Első: a kiírónak, miután azt hittem hogy pontosította a kérdés kiírását. Második: neked, mivel részletezem benne hogy hogyan lehet utána menni annak a hibának, amit te megfogalmaztál. Harmadik megint neked, mivel ismét csak arra reagálok, amit te fogalmaztál meg: nem ismerjük a kérdés kiíróját, milyen szar ez a kor, ésatöbbi. Az utolsó bekezdést pedig mindketőtöknek, mivel feltételeztem hogy esetleg tényleg nem ismerem a valós motivációkat, esetleg nem pucérkodás a cél, és javasoltam rá platformot ami alkalmasabb a nem pucér tartalmakhoz való szponzorkereséshez.

Az meg hogy a dolgokat a nevükön nevezem, nem feltétlenül jelenti azt, hogy meg akarom alázni a másikat. Szerintem a témához mérten egész tárgyilagos voltam. De ha igazad van akkor te sem vagy jobb, hisz a mindenkibe te is beletartozol, és akkor neked is csak az a jó, ha minnél jobban megalázod a másikat. Akkor meg mit szólsz érte? :D

2021. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
50%

Nem igazán vagyok az a típus aki megalázza a másikat. Nekem mindegy mert nevetek egy jót hogy kiforgatod a szavaim mikor te is tudod mit hogy értettem.

Azért választanám ezt az utat mert látom hogy mindenki másnak bevállt, átlagos anyukák szereztek belőle milliókat. Egy nőnek mennyi esélye van jól keresni? Egyáltalán pénzt keresni? Nem kurválkodni akarok, ahogy te fogalmaztad hanem jobb életet magamnak és majd a gyerekeimnek ha lesznek. Mert előbb választom ezt az útat és akkor a saját lábamon megállok és nem leszek ráutalva másokra, gondolok én itt a páromra :) azért meg nem hagyom el mert nem pénzes és keresek egy másikat aki igen. Remélem mostmár érted :) ha továbbra is van kerdesed nyugodtan irj privatba

2021. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!