Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy apró csomagot eltudna...

Egy apró csomagot eltudna hozni valaki Amerikából?

Figyelt kérdés
Egy telefontokot szeretnék venni, amit sajnos az eu-ba egyáltalán nem lehet kapni, usa gyártmány, de usából pedig horribilis áron lenne a posta. Esetleg valaki aki kint van és jön valamikor Budapestre tudna segíteni? Vagy esetleg egy levélben elküldeni?

2021. jan. 2. 17:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Én szívesen elhozom.

98 750 forintot kérek, és garanciát arra, hogy tiszta.

2021. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiert en le nem nyelem a kapszulakat! :)))
2021. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Haha, nem szükséges csomagban hozni a tokot, bár a kérdés lehet valóban félreérthető így :D
2021. jan. 2. 17:55
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt az.

Gondolod, van olyan aki barátságból felkeresi egy hatalmas ország adott pontját, hogy átvegyen egy marhaságot, itthon meg szintén grátisz átadja neked?

Mi olyan különleges benne?

2021. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem kell felkeresni, kint ebay ingyen szállít. És nem grátiszba gondoltam, csak nem horribilis áron, mint a posta...
2021. jan. 2. 17:59
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A UPS-szel kellene beszélned. Ők ezzel foglakoznak.
2021. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

Ámerikából?


Mármint sosem jártam ott, de ugye ez az Ámerika ez egy ilyen közepesebb falu? 2-3 utca van benne, tehát ha én a főutcán vagyok, akkor az összes többi pontját pár perc sétával elérem, így könnyű lesz összeszedni a szajrét. Jól gondolom?

2021. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem azzal van a gond. Hanem maga az eladó az ebayen (ahol ez kapható), nem küld usán kívülre, már kérdeztem. USA-n belül meg ingyenesen szállít ups-el. Egy másik aki pedig küld az eleve sokkal drágábban adja a terméket, és még rá 10 ezer a szállítás mert csak ebayes global szállításon keresztül küld külföldre... De mindössze 2 ezer forintos tételről van szó.. :D
2021. jan. 2. 18:13
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a linket. Keresek neked olyan helyet, ahonnan olcsón ide hozzák.
2021. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szolgáltatók, akik újrapostázást vállalnak. Azaz őket adod meg címettnek, ők megkapják, és továbbküldik neked.


Persze ez sem lesz 2 fillér, és vámot+áfát kell majd rá fizetned

2021. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!