Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy apró csomagot eltudna...

Egy apró csomagot eltudna hozni valaki Amerikából?

Figyelt kérdés
Egy telefontokot szeretnék venni, amit sajnos az eu-ba egyáltalán nem lehet kapni, usa gyártmány, de usából pedig horribilis áron lenne a posta. Esetleg valaki aki kint van és jön valamikor Budapestre tudna segíteni? Vagy esetleg egy levélben elküldeni?

2021. jan. 2. 17:42
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
12%
Egyet kell értenem a kérdezővel máshol verjétek a nyálatokat ha már segíteni nem tudtok. Mi is pont az ilyen mentalitású emberek miatt költöztünk ki korábban. Sokat utazom és persze jól néznénk ki ha cuccaimat netán engem is mindig megvámolnának -.- Kérdező én szívesen segítenék csak most a covid miatt itt ragadtam, de ha még netán márciusban aktuális lesz, írj privátot!
2021. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
21: akkor te is olvasd el a kiviteli nyilakozat témát :D
2021. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!