Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és szeretnék...

16 éves vagyok és szeretnék dolgozni. Ezzel az a baj hogy esti gimnáziumba járok és eddig mindenhol azt láttam hogy nem vesznek fel estiseket csak 18 év felett. Valaki?

Figyelt kérdés

Valakinek valami ötlet?

Mindenképp Debrecenben szeretnék dolgozni.

De nagyon nagy szükségem lenne rá hogy pénzt keressek. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. jan. 4. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

16 éves korodtól már dolgozhatsz rendes bejelentéssel is. Az már más kérdés hogy a fiatal koroddal mennyire békélnek meg.

Én esti iskola mellett napközben 8 órába rendes munkahelyen dolgoztam.

2021. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 4. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg EFO-ba se akarnak alkalmazni? HSA - Meló-Diák irodában lehet tudnak segíteni. Az estin nem csinálhatsz diákmunkát, 18 alatt meg nem járhatsz éjszakai műszakba, meg van egy csomó más megkötés, ezért nem szeretnek 18 éven alulit foglalkoztatni. Nem tudsz esetleg nappali tagozaton tanulni? Akkor tudsz menni diákmelózni, bár most abból sincs sok.
2021. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem mert volt egy térd műtétem és olyan szakmát tanultam ami ezzel nem egyeztethető össze.

És mivel ott megvolt két évem nem akartam újra kezdeni hogy másik szakmát tanuljak ezért választottuk az esti gimnáziumot

2021. jan. 4. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, épp ma néztem utána ezeknek, 18 év alatt nem dolgozhatsz 22 és 6 óra között, akárhova is jelentkeznél, minden más időpontban lehet: [link]
2021. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mihez értesz? Fiú vagy? Milyen munkát vállalnál?
2021. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!