Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jó befektetés az arany a...

Jó befektetés az arany a következő 5 évre?

Figyelt kérdés
Nem valutában akarom tartani a megtakarításomat. Tudja tartani az arany az eddigi növekedését?

2021. jan. 7. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy igen. De lehet, hogy nem.
2021. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
vagy igen vagy nem
2021. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1-esnél a pont, pont ezért kell diverzifikálni. Lehet arany is a portfóliódban, ha van mellette több más is (részvény, kötvény, állampapír, ingatlan, akármi). Az egészet biztos nem tenném aranyba, se semmi másba. Kivéve, ha kisebb összegről van szó, tízmillióig szerintem nyugodtan mehet az egész állampapírba, afölött már van értelme bajlódni egy rendes porfólió összeállításával.
2021. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nagyjából minden befektetés elemző szép jövőt jósol neki. Ez persze nem garancia, de én személy szerint is ezt gondolom.
2021. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!