Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pest környékén meg lehet élni...

Pest környékén meg lehet élni bruttó 240e-s fizuval, ha az albérlet 100+rezsi?

Figyelt kérdés

Dabasra költöznék munka miatt de nem tudom, mennyire kivitelezhető ez a dolog.

Nem dohányzom, nem iszok, nem vagyok nagyevő, ezeket inkább néhány bogyó helyettesíti, mint nyugtató, meg pár vitamin.


2021. jan. 9. 09:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A kérdésre választ kaptam az első kommentelőnek köszönhetően, a többi már csak rájátszás/hiszti. Részemről a kérdés megválaszoltnak minősül. Szép napot!
2021. jan. 9. 10:47
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Gratulálok! Felfogásod elérte a maximális szintet! Az egyetlen feladatból cask egyetlen feladatot rontottál el! Elkerülte a figyelmed, hogy


Albérlet != "Csak Szoba"!


(Felolvasva: Albérlet Nem Egyenlő "Csak Szoba" címkével ellátott hirdetés!)"


Nos, kérdező, úgy látom, sem a normális kommunikáció, sem a dolgok értelmezése nem megy:

1.- ha valaki nem engedheti meg magának, hogy LAKÁST béreljen, akkor lejjebb kell adni az igényeket - ennyi.

2. belinkeltem Neked egy 832 oldalból álló SEGÍTSÉGET, amire Te nagy éles elmével "ráugrottál", hogy szoba nem egyenlő a lakással.

Egy kicsit el kellett volna mélyülni a dolgokban, mert már a 4.-ik oldalon van egy egész jó lehetőség:

[link]


Persze, egyszerűbb "leordítani" a másik fejét, mint egy kicsit körülnézni, elgondolkodni...

Na mindegy, én léptem, eddig tartott a segíteni akarásom...

Nagyon sajnos, hogy vannak ilyen kérdezők, akik nem a jószándékot látják a másikban, hanem agresszívan nekitámadnak a segíteni akarónak.


Csak úgy szép csendben megkérdezem: mégis ki vagy te hogy egy jószándékú válaszolónak így neki nekitámadj?

Vagy azt hiszed, hogy most ettől Te menő lettél? :-(

nagyon sajnos, hogy elharapódzott ez a viselkedés :-(

2021. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd utolsó válaszoló. Az ilyen proli, nem is érdemel több fizetést.
2021. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

13-as, kösz az együttérzést, csak az a baj, hogy nem csak a segíteni akarástól, de az ilyen emberek miatt még az életkedve is elmegy az embernek :-(


Amúgy a nettó 160 ezer ft nem jó, de nem is túl rossz fizetés: ha pl. 2 ember együtt él, s mindketten ennyit keresnek, akkor 320 ezerből el lehet lenni: 50 a rezsi, Bpesten 10-10 ezer ft a közlekedés, az 70 ezer és marad

250 ezer megélhetésre.

De otthon lakva, gyűjtögetésre is kiváló - havi 100 ezret simán félre lehetne tenni, 3-4 év alatt meg is van egy lakás beugrója.


De egyedül élve, 100 ezres albérlet+rezsi mellett semmi sem maradna.

2021. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!