Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen adat a bankkártyán az...

Milyen adat a bankkártyán az a "cvc" és hol található?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 10. 11:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#9! ....letiltás után pedig holnap beballagok és a bank szaktudása segítségével tisztázásra kerül, hogy ma meggondolatlanságot követtem-e el, vagy semmi vész ?

Februárban új kártyát kapok, ha ez nem így lett volna, meg sem próbálom, amit tettem....

Vagy, ha szrt csináltam, azonnal új kártyát adnak?

2021. jan. 10. 13:05
 12/14 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, ne hisztizz, és ne alkoss rólam fals képet. A 60-os szüleimet tanítom jelenleg én is a bankkártya/netbank/facebook és hasonlók normális használatára. Ezért mondom, hogy nem ördögtől való. Ebből sejtheted, hogy nem a facebookon felnőtt korosztály vagyok, így a mézes-mázas köntösbe bújtatott, szofisztikáltnak szánt sértéseid sem találnak célba.


Az érdemi részére:

Felesleges beballagnod, ha gyanús tevékenység volt, akkor úgyis hívnak. De hívhatod őket te is.

Egyébként, mint írtam, pénzt valószínűleg nem tudtak levenni még akkor sem, ha tényleg csalás áldozata lettél volna. Erre van a két lépcsős azonosítás.

Azonnal nem lesz új kártya, kb 2 hét alatt kapod majd meg.

2021. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Jajjmá, kedves #12-es!

Ha valakitől igen-igen távol áll a hiszti műfaja, na, az vagyok én. :)

Igen-igen köszönöm bölcs "tanításodat" ... bár mintha önkritika gyakorlásaként csengene válaszod "érdemi része": csak különbséget tudsz tenni, amikor egy válaszban lemarsz valakit, vagy valóban "érdemi része" is van a mondandódnak. (amivel egyébként valóban érdemi infó ért el hozzám: +külön köszönet érte, hogy túlérzékeny lelkivilágod ne sérüljön még jobban.) Próbáld tolerálni azok létét is, akik nem napi netes banki tranzakciókon élnek, nincs autójuk, hogy okostelefon segítségével parkoljanak...stb

Túl sokat gondolsz magadról, ha sértve érzed magad: sértegessen téged más! :)

Az én lelki békém többet ér annál, hogy türelmetlen, értetlen emberekkel próbáljam megértetni a magam álláspontját.

Mindenesetre tanulságul szolgált a hozzáállásod, merthogy akad még elég, aki más kárán okul a magáé helyett... Remélem, mielőbb megtalálod a lelki békéd, mások felé már több türelmet, megértést bizonyítasz. Pusza, napsugaras jóéjt néked!

( : oszt nem ám megbántódni, amikor (megint) nincs min! :)


Köszönet a segítségért a többi mindenkinek is: kártya letiltása folyamatban...

(most mondja valaki, hogy nem vagyok gyorsan fejlődőképes! Az adatok első kiadásának napján máris megtanultam a letiltás mikéntjét is! Hiába, no! aki tud, az tud! )

Egészséget, és üdv mindenkinek. :)

2021. jan. 10. 13:45
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó hogy tiltottad!

Amúgy csak unión belüli vásárlásokra kér megerősítést a bank felületén, pl ha külföldi cégtől rendel az ember, akkor nem kér.

2021. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!