Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jól értelmezem, hogy visszatér...

Jól értelmezem, hogy visszatérítik nekem a visszaküldés díját? (Angol) 14 napon belüli visszaküldésről van szó.

Figyelt kérdés

- You must return the goods to us at the address given above.


- You are responsible for the cost of returning the goods to us at the address given above.


- We will reimburse any sum paid by you or on your behalf under or in relation to the agreement including the costs of carriage and any insurance which you directed us to incur.


- We will charge you the direct costs to us of recovering any goods supplied by us if you fail to return the goods to us.


[link]



2021. jan. 10. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de a szállítást te állod.
2021. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, pont az ilyen kétértelmű válaszoktól tartottam.

Ha én kifizetem a visszaszállítást, de ők utána visszatérítik nekem, akkor végül is ők állták a visszaszállítás díját, nem?

2021. jan. 10. 19:18
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóval most újra nekifutottam és úgy értelmeztem, hogy az eredeti szállítás díját térítik nekem vissza, tehát az ideszállítás díját, a visszaszállítás díját viszont nekem kell állni.

Így jól értelmezem?

2021. jan. 10. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez azért elég egyértelmű.


Neked saját költségen kell visszajuttatnod az árut, de az üzlet teljes visszatérítést fog neked adni (beleértve az eredetileg nekik kifizetett postaköltséget is)

2021. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!