Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Western unionnal küldtem...

Western unionnal küldtem pénzt külföldre de akinek küldtem, átvert! Letiltott whats uppon és sehogy sem tudom elérni! Tudom a teljes valódi nevét mert csak személyi igazolvánnyal tudja felvenni a pénzt! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Ha tenyleg ennyi eszed van hogy wu-val kuldesz penzt egy vadidegennek kulfoldre aki a vilagon barhol felveheti, magadra vess.
2021. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De semmi jogi lépést nem tudok tenni?
2021. jan. 10. 22:03
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Semmit. At lettél verve.

Elmehetsz a rendőrségre és tehetsz feljelentést.

2021. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van rá esély hogy elkapnak egy indonéz faszit?
2021. jan. 10. 22:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2021. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Viszont annyit tehetsz, hogy leirod ide például, hogy hogyan vertek át. Jó részletesen lehetőleg.


Ebből mások tanulhatnak, így legalább ők megússzák

2021. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
az égvilágon semmit se tudsz tenni. legközelebb majd nem leszel hülye. amúgy milyen sztorit adott elő?
2021. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A történet: Bármennyire is hihetetlen sokan azt fogják mondani hogy ez kamu,hisztek amit akartok de édesapám régen(kB 25éve) hihetetlenül olcsón egy bmw e30 m3at! Már kB 10 éve az garázsban van havonta beinditjuk mert eladni nem akartunk(baromi sokat ér) és úgy döntöttunk közösen felujitjuk! Motorhoz kellett pár alkatrész amiből barát már be is szereztem ebay meg ilyen helyekről! Egy dolog kellett volna amit nem találtam csak ennél a hazug indonéz nyomoréknal aki azt mondta hogy whats uppon megbeszéljük a továbbiakat! Megadtam neki a címemet, elkudtem a pénzt, és ő elvileg feladta a csomagot! Nem érkezett meg 1 hét után sem pedig sürgősségire tette elvileg! Írtam neki hogy na mi a szitu és letiltott! Visszagondolva nagyon furcsán olcsó volt az a bizonyos alkatrész ami iszonyat drága mashol
2021. jan. 10. 23:08
 9/13 A kérdező kommentje:
Hihetetlenül olcsón vett**
2021. jan. 10. 23:09
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
de miért egyeztél bele a western unionba?? miért nem kértél bankszámlát? miért fizettél előre? miért nem kértél tracking numbert? miért nem volt gyanús az ára??? a csapból is az folyik, hogy hogyan kell felismerni az ilyen átveréseket
2021. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!