Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az albérlet támogatás az...

Az albérlet támogatás az létező dolog vagy ilyet nem ad egyik munkahely sem?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy bizonyos feltételek mellett adható, de nekem gyanús, hogy egyik munkahely se ad havonta tízezreket, ha nem kötelező, márpedig gondolom nem az.
2021. jan. 11. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ez a buktatója a dolognak, hallottam már cégtől, hogy ad, ha kér az ember.


De kevés lakástulaj ad számlát. Ha igen, az általában annyival drágább is.

2021. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah ezt amúgy nem úgy kell elképzelni, hogy aki albiban lakik az akkor 50nel többet keres, hanem cafeteria keretet fordíthatsz erre.
2021. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akiknek, messzire kell költözniük az állandó lakhelyüktől. Sajnos az állam nem reklámozza, de ha valakinek a munkahelye több, mint 60 km-re van az állandó lakcímétől, akkor egy éven keresztül, havi 100.000 ft-ot fizet az unió, az államon keresztül (albérlet támogatás). Munkaügyi központban adnak erről felvilágosítást! Ha valakinek közelebb van a munkahelye, akkor érdemes ismerőst felkeresni, és bejelentkezni oda. Potya 1.2 millió nem rossz pénz.
2021. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nem igaz már, most átolvastam a hivatalos dokumentumot, és abban már 100 km-es a minimális távolság, ami feltétele a támogatásnak.

Persze én pont a 2 között vagyok, kb 75km-re a munkahelytől és nyilván az 5 órás utazási időbe se férek bele, inkább 4 óra, max 4.5.


Valószínűleg marad az, hogy hátha ad a munkahely jófejségből, vagy indul a takarékoskodás keményen.

2021. jan. 12. 14:47
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze kérdés, hogy mikori ez, mert dátumot nem találtam rajta


[link]

2021. jan. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!