Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szívesebben fizetnek az...

Szívesebben fizetnek az emberek bitcoinnal egy termékért/szolgáltatásért?

Figyelt kérdés

Nyilván itt azokra gondolok, akiknek van bitcoinja, és ismerik is ezt a fajta kereskedelmet :)

Mondjuk ugyanazt a terméket/szolgáltatást gyorsabban el lehet adni, ha bitcoint kérek érte?



2021. jan. 13. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, mivel a vevők 99%-át kb már ki is zártad így az üzletből.
2021. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze az emberek azért szereznek be bitcoint, mert azzal akarnak fizetni,

véletlenül se azért, mert azt várják, hogy pár év múlva 10x annyit fog érni...


Ha valakinek valamit el akarsz adni, akkor a 0. lépés, hogy gondolkozz józan paraszti ésszel.

2021. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
Magamról tudok nyilatkozni: ha bitcoinnal olcsóbb/jobbak a feltételek (és nem akarom éppen befektetni), akkor azzal fizetnék. Ha nem, akkor nem. De csak azért nem fogok semmit megvenni, mert bitcoinnal fizethetek, és csak azért nem fogok bitcoinnal fizetni, mert azzal is lehet.
2021. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Befejezhetnéd már ezt a bitcoin reklámozást...
2021. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán fizetnek vele az emberek, brutálisak a tranzakciós díjak. A bitcoin nagyon elavult, van rengeteg sokkal jobb alternativa.
2021. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Van Bitcoinom és elvileg neálam is lehetne Bitcoinnal fizetni, igaz nem reklámozom. Azt gondolom, hogy alapesetben, nem. Lehetnek olyan körülmények amikor valakinek jobban megéri Bitcoinban fizetni, mondjuk egy szolgáltatást. Illetve érdekeltté teheted ebben az embereket, kedvezményekkel vagy azzal, hogy számukra kedvezőbb árfolyamban számolod. Főleg hogy ha amúgy is Bitcoint váltana forintra a fizetéshez.


Olyan ez mint hogyha lehetne nálad arannyal is fizetni, az emberek nem nagyon tolonganának, mert az ilyesmit befektetésre, értékörzésre veszi valaki.

2021. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Meg 2017 ben fizettem vele egy oldalon ahol elfogadnak cryptot is. Ki akartam probalni es 50 k alatt volt az osszeg szoval ugy voltam vele hogy fene egye, egyszer elunk.


A szop**roller ott kezdődött hogy en mint szofisztikált crypto befekteto es nagy crypto guru rosszul adtam meg a feet, szoval a tranzakcio csak allt a blokklancba. Irtam a kzovetito cegnek ok mondtak h amig a tranzakcio nem rendelkezok 6 confirmationnal addig ok nem fogadjak el. Perszr egybol mondtak is h van egy olyan dolog h child pays for parent a feeknel szoval megtudom novelni a feet a tranzakciomon. Persze sikerult is csak addig eltelt vagy 6 ora mert senki se ugy keszul h na most van idom utalni szoval 6 orat raszanok a, eletembol... kozbe a volatilitas miatt esett a bitcoin erteke valami elenyeszo szazalekot szoval mondtak h nem eleg ez a tranzakcio meg egy kell.


Minden szep es jo hat akkor utaljunk megint mostmar nagyobb feevel, at is ment a tranzakcio a kovetkezo egy oraban, es utana minden fasza is volt.


Mivel ez persze akkor volt amikor a tranzakcios feek 2-3k huf korul voltak eleg sokat fizettem pluszba csak azert h elmondhassam hogy adott termeket cryptoval vettem, es ha akkor nem azzal veszem meg akkor most az a coin 2-3x et erne....


Mivel akkor nem volt penzem rosszul esett a dolog, persze ott volt a buszkeseg h de jo vagyok mert a 3000 dollaron vett szatoshikat most eladtam 15k dollaron, de senkinek nem mondtam mennyit szivtam vele.


Akkor persze nem volt lightning network, a ceg nem is tudom ha elfogad lightningos befizetest, szoval nem voltak realis opciok a magas feek elkerulese erdekeben.


Mindezt egybevetve most is azt mondom ha az ember elkezd bitcoinnal foglalkozni akkor atel dolgokat, tanul tozsdezni, elvesziti a penzet, megsokszorozza a penzet es elobb utobb tanul a hibaibol.

2021. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy egy átlag ember ebből egy kukkot nem értett - mert teletűzdelted angol szavakkal.

Nem, nem a barlangból jöttem, de azért mégiscsak egy magyar nyelvű oldalon vagyunk.

2021. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Elfelejtette a jelszavát...

[link]

2021. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 8 as okoskodni lehet de mivel egy globalis vilagban elunk ahhol az hogy angolul tudj nem elvaras hanem melegen ajanlott, illetve mivel minden elerheto informacio angolul van, illetve mivel fel se merul egy informatika jartas embernek valamit magyarul megkeresni, illetve hogy nem neked akartam elmagyarazni hanem egy olyan embernek aki meg esetleg valaha erthet is hozza ezert sajnalom de eddig se ezutan se fogok ugy valaszolni kerdesekre hogy 12 osztalyal rendelkezo alap abgolt tanulo ember ne ertse meg
2021. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!