Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szívesebben fizetnek az...

Szívesebben fizetnek az emberek bitcoinnal egy termékért/szolgáltatásért?

Figyelt kérdés

Nyilván itt azokra gondolok, akiknek van bitcoinja, és ismerik is ezt a fajta kereskedelmet :)

Mondjuk ugyanazt a terméket/szolgáltatást gyorsabban el lehet adni, ha bitcoint kérek érte?



2021. jan. 13. 10:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Hupsz elirtam par dolgot, most jon az hogy magyarul se tudok...
2021. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, és "mivel egy globális világban élünk", ahol a második legnagyobb nyelv a spanyol, ezért melegen ajánlott hogy spanyolul tudj :-) Beszélsz spanyolul? Mert én igen, mégsem nézlek le Téged (mint Te engem) azért , mert esetleg "nem beszélni spanyol".


De bocs, ha egyszerű földi halandóként esetleg érdekelt volna, amit írsz és kíváncsian olvastam. Legközelebb nem fog előfordulni :-)

2021. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 EgyGabor ***** válasza:

Úgy tűnik a bitcoin megtalálja helyét mint értéktároló és nem mint pénz.

A kisebb (értsd több ezer $ alatt) fizetésekre túlzás a blockchain.

A Lightning network esetleg megoldás lehet, de szerintem marad a kártya a nagy többségnél.

2021. jan. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sosem lesz a Bitcoin fizető eszköz. Viszont eltűnni sem fog szerintem. Megmarad ilyen spekulatív, befektetési eszköznek. Mint az arany. Fizetni nem tudsz vele a boltban, de vagyont tárolni benne lehet. Viszont szerintem a technológiát fel fogják használni fizető eszközhöz is. Ez lehet hogy az Ethereum lesz, lehet egy tök új, esetleg államilag kibocsátott coin. De azt is csak online fizetésre, a boltban szerintem sosem fogunk kriptoval fizetni közvetlenül. De ez csak az én véleményem, lehet hülyeséget gondolok.
2021. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezt is meg kell tanulni hasznalni. Egy indian pl. Az aranypenzt se tudta hasznalni
2021. febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!