Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telekomnál van viszonylag...

Telekomnál van viszonylag olcsó, feltöltőkártyás havi csomag?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég hívott a Telenor, hogy nemsokára megszűnik a MyChat csomag, amit én is használtam. Ennek a csomagnak a lényege, hogy a közösségi média korlátlanul használható, és még ezen túl van 3,2 GB netem. A hívás és SMS cserébe drága, 40 ft/perc és 40/SMS.

Nos, nekem ez tökre megérte, és nagyjából ki is használtam.


De ha ez megszűnik, akkor nem akarok váltani más szolgáltatásokra, mert amik vannak azok nem tetszenek nekem.

Ezért gondolkodtam a Telekomnál, de megnéztem a mobildíj csomagokat havonta, és iszonyatos összegeket dob fel.


Pedig minden hülye szűrőt kivettem, nem kell kedvezményes telefonajánlat, nem kell sok perc, tényleg csak internet és közösségi média. A hívás pedig ugyanúgy maradhat drága, nem telefonálok sokat.


De nem hiszem el, hogy nem lenne 2000 forint alatti ilyen ajánlat. És tényleg sehol se találtam. Ti tudjátok hol kéne keresni? Létezik ilyen szolgáltatásuk?


2021. jan. 20. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

"De nem hiszem el, hogy nem lenne 2000 forint alatti ilyen ajánlat. És tényleg sehol se találtam."


Pedig elhiheted: Vodafone flottás havi előfizetésem - ami nagyon kedvezményes - havi 2 ezer ft.

A feltöltőkártyás telefonomnál pedig havi 1.300 ft 1 GB adat.


Csak egy kérdés: szerinted miért szűnik meg a csomagod a Telenornál?

Mert nem éri meg nekik.


Amúgy azt hiszem, a Vodánál is ingyen van a közösségi média használata.

2021. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most havi vagy feltöltőkártyás?
2021. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, nézd meg ezt:

[link]

2021. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


2-es:

Bocsi, valóban félreérthető voltam. Feltöltőkártyás, amiről havonta vonják le a MyChat csomag árát. Ha nincs rajta pénz, akkor a csomag megszűnik, ha pedig újra lesz rá pénz töltve, akkor levonják a csomag árát és megint aktív.

2021. jan. 20. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!