Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Spanyolországból lehet küldeni...

Spanyolországból lehet küldeni levélben pénzt Magyarországra?

Figyelt kérdés

Tartoznak nekem pénzzel, es már hónapok óta húzzuk az egészet. megadtam már két bankszámlát, de elvileg nem tudnak rá utalni. paypalt meg nem akar csinalni.


El lehet küldeni a pénzt postán keresztül levélben?



2021. febr. 1. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt akarod, hogy soha ne érjen ide akkor természetesen lehet próbálkozni...


Te nem azért nem kapod meg a pénzed, hogy nem tudnak utalni hanem mert nem akarnak.

2021. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy 1-es írja.

SEMELYIK országból, belföldön sem, lehet küldeni levélben pénzt.

Arról nem beszélve, hogy lehet, azért akar az illető levélben pénzt küldeni, hogy utána azt mondhassa - bocs, elveszett a levél (lehet, soha nem is adja fel).

Ne menj bele semmiképp: kell, hogy legyen olyan ismerőse, akinek van bankszámlája - küldje azon keresztül.

2021. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre vàlaszolva.. lehet, mindenki azt tesz bele amit akar, de ha nem érkezik meg, a probléma itt kezdődik és az a baj, hogy erre szimatot fognak és elcsábulnak. A feladó és a címzett meg tehetetlen, a posta nem hibás..

Teljes mértékben egyet értek az előttem lévőkkel! Lehet utalni, lehet utalványon is küldeni, a válasz ott van. Nem akarják.

2021. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Postán nem küldünk pénzt, nem vállal érte felelősséget senki. Ha eltűnik, akkor soha nem lesz meg. Miért nem megy be egy Western Union hoz és küldi azon keresztül a pénzt?
2021. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!