Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is dolgozik olyan vállalko...

Más is dolgozik olyan vállalkozónak, aki alig akar szabadságra engedni, és ha egy napra elmész, akkor be is számoltat, hogy merre jártál?

Figyelt kérdés
Az én főnököm ilyen, mindig megkérdezi, mit csináltam a szabi alatt, és nagyon kínos, ha nem akarom elmondani, mert magánügy. De ő tudni akarja, gondolom azért, hogy indokolt okkal voltam-e távol, nem pedig "csak pihenni", mert az ugye minek??? Megfulladok már tőle, hamarosan fel is mondok. Csak kiváncsi vagyok, hogy más helyen is jellemző-e ez, hogy ilyen szinten birtokolni és kontrollálni akarják a munkavállalót.

2021. febr. 11. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok olyan viszonyban, akkor hazudni kell valamit, mert semmi köze hozzá. Ügyeket kell intéznem, tesómnak kell segítenem ilyesmi...

Ha szabit kell kivennem egy állásinterjúhoz, nyilván nem fogom megmondani, hogy odamentem.

2021. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális ember nem dolgozok ilyen helyen.
2021. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, hazudni kell, ha épp nem akarom az orrára kötni, hogy orvosnál voltunk ilyen-olyan problémával, amit pl. a házastársamon kívül nem akarok mással megosztani. Még abba is beleszólt, hogy miért házasodok meg, mert az ő házassága is válással végződött...

Szerintem sem vagyok normális, hogy még ott dolgozok.

2021. febr. 11. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem.
2021. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!