Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miert nem shortoljak a bitcoint?

Miert nem shortoljak a bitcoint?

Figyelt kérdés
Szoval az a kerdesem hogy van itt egy csomo okos befekteto, akik ugy beszelnek a bitcoinrol mintha ertenenek hozza, de megis nem lattam a kommentek kozt senkit se hoskodni hogy na ma o beallt shortolni. Akkor most ok csak szajhos kover kisgyerek gyarokit nyomogatva probalnak zold kezeket szerezni? Vagy tenyleg van koztuk olyan aki a penzet is felteszi arra amit mond? Nem megbantaskent mondom, csak azert lehet itt hallani hogy vett valaki bitcoint, lehet azt hallani hogy mekkora hulyeseg az egesz, de nem latok olyant aki azzal veri a mellet hogy o beallt shortolni.
2021. febr. 19. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Tőzsdéken nem tudod shortolni a btc-t, csak ha ténylegesen veszel, majd eladod.

Btc etf-ek más tészta.

2021. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Bika piacon ki az a hülye, aki esésre fogad? 😀
2021. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos lesz még benne hullámvölgy, de akár még 5x - 10x többet is fog érni.
2021. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer shotoltam buktam is rajta elég nagy összeget. Azóta sokat fejlesztettem magam. Butaság shortolni a bitcoint, ennek több oka is van.


1. Ahogy a kettes írja bikapiacban vagyunk ilyenkor csak az shortolja akinek elmet az esze.

2. A bitcoinból meghatározott mennyiség van ami folymatosan deflálódik, ezzel szemben a fiat pénz folyamatosan inflálódik.

3. A nagy kilengések miatt könnyedén kiüthetik a shortodat.

4. A shortnál folymatosan fizeted a fee-t, még a longnál ilyen nincs, sokkal kényelmesebb a long, beállhatsz évekre is, míg a shortnál folymatosan esz a fee.

5. Butaság olyat shotolni amit kedvelsz

2021. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!