Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mitől függ hogy egy adott...

Mitől függ hogy egy adott szolgáltatónál, hogy mennyi előleget kell fizetni a telefonért?

Figyelt kérdés
Van egy telefon a vofafone-nál, aminek 90ezer forint az àra, nyilván részletre akartam venni, és írt egy adott ősszeget, hogy kell 3havi előleget fizetni, havonta 7300 lenne a számlám, így a 3 havi előleg ugye 21900ft, de az előlegnél 80ezret írt az oldal, mikor már meg akartam rendelni a telefont. Ez a 80ezer valami hiba lehet, vagy csak én értettem félre ezt az előlegezéses dolgot? Mert hogy 90ezres telefonra 80ezer forint előleg az azért durva lenne...nem? Magát az előleget értem, nincs is vele bajom, mert az a cirka 22ezer teljesen elfogadható lenne.

2021. febr. 21. 02:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valóban vagy elírták, vagy félrértettél valamit, vagy az egy másik készülék. Kb. ennyi lehetőség van.
2021. febr. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Melyik telefon ez és milyen csomaggal akarod venni?
2021. febr. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy a 90 ezres telefonra 80 ezer előleget kérnek.


Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy nem kapható részletre.

2021. febr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Általában az szokott lenni, hogy nem 90 ezer az a telefon.
2021. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Attol is függ,hogy milyen csomagban kéred,Pl:milyenek a telefonálási szokásaid,ha joltudom a befizetett összeget le is beszélheted.
2021. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

egészen pontosan erről a telefonról van szó: [link]

a go mini you csomaggal akartam volna venni

2021. febr. 22. 18:54
 7/12 A kérdező kommentje:
a telefon előfizetéses kártyával 90.090ft, ha feltöltőkártyával veszed, akkor +10ezer ft
2021. febr. 22. 18:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit nézel, nekem átvételkor fizetendő összeg 1 Ft.

Havidíj 7180 Ft, ebből a tarifa 2990 Ft a készülék részlete 4290 Ft. Nem kér előleget.

Úgy csináltam, hogy azt választottam, hogy nem vagyok Vodafone előfizető és nincs voda számom.


Neked nem ezt adja ki?

2021. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jött ki o.O
2021. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezzel nincs baj, de nem itt írja ezt ki.

Ha végigcsinálod a rendelést,akkor tér rá az előleg lerendezésére.

Megadod minden adatod, csinálsz egy fiókot, majd a végen rendelés utolsó opciójánál az áll, hogy kiszámolja mennyi a fizetendő előleg. Majd kapsz egy emailt is erről utána. Ha nem hisztek nekem, próbáljátok meg megrendelni, a végen rákérdez hogy elfogadod-e az előleget vagy lemondod a rendelést.

2021. febr. 25. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!