Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek milyen tippje lenne,...

Kinek milyen tippje lenne, hogyan melyik szolgáltatónál lehet a legolcsóbban mobil előfizetést kötni?

Figyelt kérdés
jelenleg 3800 forint az előfizetésem alapdíja, ami 4 gb internetet hálózaton belüli korlátlanságot viszont minden hálózat idegen számra 37 forintos percdíjat kínál, ami mégcsak nem is másodperc alapú. Egy ideje elkezdtem futárkodni ami miatt jóval többet kell telefonálnom persze ezek átlag 15 másodperces beszélgetések de ugye ilyenkor is szépen számolja fel minden hívásért a közel 40 forintot. Így lett legutoljára is majdnem 8000 forintos számlám amit marhára sokallok, mivel csak 100 percem jött össze hálózat idegen irányba. Amire szükségem van: 2-4 gb net, 300 körüli perc és mindez férjen bele havi 5000 be. Ötletek valakinél? Nagyon hálás lennék!

2021. jan. 2. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ilyesmit csak flottában fogsz kapni
2021. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
magánszemélyeknek nem igazán van ilyen opció.
2021. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben voltam, de 8990-ért korlátlan hangot és korlátlan netet kötöttem a haveromnál: www.netfone.hu/feherkrisztian
2021. jan. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, 4990-ért korlátlan hang és 4gb net is van.
2021. jan. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsónak nagyon köszönöm, szerintem ennyiért reális egy ilyen szolgáltatás. A nagy szolgáltatók elképesztő mennyire el vannak szállva
2021. jan. 3. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:

5: mondtam, hogy flottában kapsz ennyiért csak.


Ez pedig nem szolgáltató, csak egy virtuáis flotta, amibe beléphetsz. Nincs nekik saját hálózatuk, ugyanúgy a nagyokat használják.



Az meg egy másik kérdés, hogy mi fog történni a telefonszámoddal, amikor majd fizetésképtelen lesz a flotta szervező, és kiderül, hogy te hiába adtad nekik a havidíjat hónapokon át, ők nem fizették ki a szolgáltatót (megtörtént már 1-2 flottával)

2021. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6. Flottánál valóban veszélyben van a telefonszám.

Mobilszolgáltató - legyen az akár virtuális mobilszolgáltató - az elektronikus hírközlési törvényt betartva az NMHH felügyelete alatt teljes értékű mobilszolgáltatónak minősül, akárcsak a tornyokkal rendelkező társak. A UPC Mobil is virtuális vol

2021. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

folyt... A UPC Mobil is virtuális volt. Tehát nem flotta.


Röviden: flottába ne lépj be, de mobilszolgáltatót választhatsz.


Hogyan tudsz különbséget tenni? Mobilszolgáltatónak a nevét kijelzi a készülék a térerő helyén és saját sim-kártyát kapsz. Flottánál egy céggel szerződsz és kapsz egy Telekom/Telenor/Voda kártyát.

2021. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!