Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mitől függ hogy egy adott...

Mitől függ hogy egy adott szolgáltatónál, hogy mennyi előleget kell fizetni a telefonért?

Figyelt kérdés
Van egy telefon a vofafone-nál, aminek 90ezer forint az àra, nyilván részletre akartam venni, és írt egy adott ősszeget, hogy kell 3havi előleget fizetni, havonta 7300 lenne a számlám, így a 3 havi előleg ugye 21900ft, de az előlegnél 80ezret írt az oldal, mikor már meg akartam rendelni a telefont. Ez a 80ezer valami hiba lehet, vagy csak én értettem félre ezt az előlegezéses dolgot? Mert hogy 90ezres telefonra 80ezer forint előleg az azért durva lenne...nem? Magát az előleget értem, nincs is vele bajom, mert az a cirka 22ezer teljesen elfogadható lenne.

2021. febr. 21. 02:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Majd délután nekiesek mégegyszer, ha meg megint ennyit ír ki, akkor utánenézek majd valahogy.
2021. febr. 25. 00:27
 12/12 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a bizonyíték, az ezelötti emaileknél 0ft-t ír,ezért fotóztam le a már törölt verziót.

2021. febr. 25. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!