Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBAY - sokan kaptak figyelmezt...

EBAY - sokan kaptak figyelmeztető levelet, hogy szerintük "abusive buyer"-nek minősül, és korlátozzák a return-lehetőséget?

Figyelt kérdés

Én 4 emberről tudok, köztük olyan is, a ki összesen 2 returnt kért eddig.

De mástól is hallottam már, szóval érdekelne, mennyire általános ez most az Ebaytől?


Igaz, én nagy veszekedésben vagyok velük, mert lassan kriminális, amit művelnek, és tényleg ott tartok, h egyre több a return, mert az eladó egy darab szemetet küld a termék helyett (videóval dokumentált a csomagbontás mindig), és hiába a bizonyíték, az Ebay szerint én abusive buyer vagyok emiatt.


Tehát sokan kaptak hasonlót vagy valami %-ot értem el esetleg és azért küldik ezt?



2021. febr. 26. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

"EBAY - sokan kaptak figyelmeztető levelet, hogy szerintük "abusive buyer"-"


ÉN IS KAPTAM, és ki is zártak!!! belépni be tudok nézelődni tudok de se venni, se refundot kérni nem tudok!


De semmi gond, már nyitottam egy új ebay fiókot és csá.

2 perc alatt megvolt.

2021. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előzmény : nagyon sok ebay vásárlás, sok refund, na de mind jogos volt.
2021. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

na ez az, nekem is jogos, hát a kiskínai pl egy darab rongyot küld a nagy sátor helyett meg hasonlók és szépen levideózom mindig. sorolhatmnám az ilyen eseteket és egyre több. sőt mondom a legjobbat 2 verziót: a seller feladja, ígxy lesz egy tracking szőáma, de másnap visszaveszi a postáról, volt amelyik be is vallotta és csak röghögött magában h neki adtak igazat. a másik: az állatja feladta saját magának!!! és így "succesfully delivered" lett az Ebay szerint és ennyi., sose tudtam bebizonyítani h mi az igazság.


szal igen, hagynám én is a frászba, csak most pont bent van kb 250 ezer Ft, és feltételezem lesz itt még "rongy" és társai bőven a küldemények között ... szal az durva, ha ilyet csinálnak h kompletten blokkolnak mindent...


nincs ezeknek valami nyilvánosabb felületük, ahol botrányt lehet csinálni ? néztem facebookot, de nem igazán pörög a csoport és ahogy láttam, ugyanúgy tesznek minden panaszra, ahogy a belső levelező rendszerükben is.

ja meg az a legcukibb h csak a számukra "kellemes" levelekre válaszolnak. függőben van két panaszom is, természetesen azokat "elfelejtik".


na jó egy a vége: akkor sincs semmi megoldás, ha leblookkolnak százezreket és kész, ennyi?

ezekre milyen felügyeleti szerv vonatkozik? ezt tudja valaki?

2021. febr. 26. 10:00
 4/4 A kérdező kommentje:

1


oké de úgy zártrak ki h bent ragadt sok lóvéd vagy azért nem annyira? mert itt ez a nem mindegy ...

2021. febr. 26. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!