Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vesztegetéssel gyanúsításnak...

Vesztegetéssel gyanúsításnak számit-e ha a számláimmal bemegyek az autósiskolába megnézni, hogy minden rendben van-e a pénzügyeimmel?

Figyelt kérdés
A napokban történt, hogy bementem, ugyanis nem voltam biztos benne, hogy minden stimmel. Ezért fogtam a számlákat és megkértem az irodában dolgozó hölgyet, hogy utána tudnánk-e nézni, hogy minden rendben van-e. (Fél éve voltam utoljára nem emlékeztem hány órát vettem és azóta már másik autós suliban tanulok, ahol furcsálták az átvitt adataimat és megkértek, hogy ellenőrizzem le. Az elmondottak alapján én is furcsáltam amiket mondtak. Több órára emlékeztem.) Ez meg is történt. Pár nappal később felhívott a régi autósiskolám vezetője, mondanom sem kell alpári stílusban, hogy mit képzelek magamról, hogy vesztegetéssel vádolom az iskoláját. Ez valóban annak minősül?

2021. febr. 26. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nincsenek tisztában a vesztegetés fogalmával.
2021. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi vesztegetés nincs.


Pontosan milyen eltérésre gyanakszol?

2021. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem egyeztek a befizetett órák és a számlák.
2021. febr. 26. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"ahol furcsálták az átvitt adataimat és megkértek, hogy ellenőrizzem le. Az elmondottak alapján én is furcsáltam amiket mondtak. Több órára emlékeztem."


Mi az, hogy furcsállották az adataidat? Mégis milyen adatokat?

"Több órára emlékeztem"... Ez önmagában semmit nem jelent - én is tévedtem már.

2021. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!