Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jogosult lehetek valamilyen...

Jogosult lehetek valamilyen segélyre, ha nemrég volt gerincműtétem és munkanélküli vagyok?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, így sajnos csak diákmunkában dolgoztam le a 360 napot, ami után a munkanélküli segély járna. Már nem tudom, mihez kezdjek, mert egyszerűen semmilyen állást nem találok, vagy ha igen, akkor sem jeleznek vissza. Jelenleg rehabilitációra is járnom kell a műtétem miatt, viszont lassan már ott tartok, hogy kajára sem marad pénzem.

Ebben a helyzetben van olyan segély vagy bármi, amire pályázhatnék? Köszönöm szépen előre is!



2021. febr. 26. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Valaki javítson ki ha tévedek de diákmunkából asszem nem vonnakan munkaerőpiaci járulékot, szóval nem számít bele. Így álláskeresési nem jár. (de ha biztosra akarsz menni megkérdezed a foglalkoztatási osztályt)

Régebben létezett olyan önkormányzati segély városokban hogy "átmeneti segély" bizonyos településeken.

2021. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, én elég tájékozott vagyok az ilyenekben, de az a helyzet, hogy mivel nem nagyon volt munkaviszonyod, így nehéz...

Nem tudnál a szüleidhez hazaköltözni átmenetileg?


Az egyetlen, amit tudok mondani, hogy az önkormányzat szociális osztályára menj be és ott kérdezd meg, hogy tudnak-e valami segítséget adni, de ne számíts nagy összegre, az tuti nem fogja megoldani a helyzetedet.

2021. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!