Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tanácsadók valójában nem kamu...

Tanácsadók valójában nem kamu emberek?

Figyelt kérdés

Miért lett ilyen mennyiségű önjelölt "tanácsadó" minden témában? A legízléstelenebb az életmód és sikertanácsadó!


Persze értem én hogy "kereslet-kínálat" tól függ ez az egész.


De sok mindenre van kereslet aminek jobb ha nem szolgálják ki kínálattal.



2021. márc. 5. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Miért nyilvánítasz róluk ismeretlenül véleményt?

Nyilván van köztük ilyen is, olyan is.

2021. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Nincs olyan kereslet, amit jobb nem kiszolgálni.
2021. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

# 2


Ne viccelj már. Hogyne volna. Pedofilok nyilván szívesen fizetnének sok pénzt gyerekekért, de attól még ne szolgáljuk ki őket.


Vagy kábítószert is akarnak eladni dealerek de attól mert van rá kereslet, ne szolgáljuk ki!


Hogy érted azt hogy "Nincs olyan kereslet, amit jobb nem kiszolgálni."?

2021. márc. 5. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Igen, szerintem ez egy rohadt nagy porhintés szélsámosság.


Nekem is volt szerencsém ilyen vállalati trénerrel tréningen részt venni. Utána azt éreztem hogy kár hogy én nem vagyok ilyen szélhámos matéria, mert ilyen semmit érő sablon okosságokat én is el tudnék puffogtatni valószínűleg borsos tarifával.

2021. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én legális keretekről beszéltem.


2

2021. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kamu dolgok. Egyszer volt egy nagyobb összegű tranzakcióm és egy ilyen jószemű tanácsadó már rám is írt, amint látta hogy a hirdetést leszedtem az internetről, hogy ő 1000 dollárból egy hónap alatt 10 000-et tud csinálni nekem és hogy még gazdagabbá tesz. Csak annyit kérdeztem tőle, hogyha nagyon otthon van az ilyesmiben miért nem gazdagította magát? Miért nem lett milliomos. Többet vissza sem írt, le is tiltott. Ennyit ezekről.
2021. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!