Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kovid idején internetes...

Kovid idején internetes rendelés mennyire kockázatos hogy meg jön e egyátalán?

Figyelt kérdés
Hollandiából és vagy Ausztriából rendelnék , van valakinek tapasztalata vírus idején mennyit késik? Az említett 2 ország azért elég közel van.

2021. márc. 8. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Majdnem válaszoltam, de látva a kulcsszavaidat inkább azt javaslom, ülj bele, akár kicsi, akár nagy.
2021. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
helyette inkább meg akarsz bántani , ne támadj légyszíves
2021. márc. 8. 14:08
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Majdnem válaszoltam én is, de a troll kulcsszavak miatt látszik, hogy nincs értelme.
2021. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Magyarázkodhatsz, Fütyesz, de nem érted a problémát.

Elég egyszer primitívnek lenni, hogy elkönyveljenek primitívnek, és teljesen mindegy, hogy mellette hány "értelmes" kulcsszavad van. Maga az minősít téged, hogy egy amúgy értelmesnek tűnő kérdésbe belehozod a pöcsödet.

2021. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ha kitörlöm válaszolsz ?
2021. márc. 8. 15:53
 6/11 A kérdező kommentje:
apropó most te is fütyiztél akkor te is primitív vagy , bár talán az alpári helyesebb, de a pénisz hát hogy írjam ki , és aki a péniszéről kérdez? esetleg súlyos vaginituszban szenved ?
2021. márc. 8. 15:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Te nem arról kérdeztél és nem is tartozott a kérdéshez. A korábbi - már törölt - válaszban egyértelműen leírtad hogy troll kulcsszavak voltak, akkor most ne játszd az ártatlant.
2021. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"ha kitörlöm válaszolsz ?"

Nem, mert már beáraztad magad.


"apropó most te is fütyiztél akkor te is primitív vagy"

Amilyen a mosdó, olyan a törölköző. Nézz utána, mit jelent.


"de a pénisz hát hogy írjam ki"

A megfelelő kategóriába, a megfelelő kérdésbe.


"és aki a péniszéről kérdez?"

Az ne az üzlet és pénzügyek között tegye - és kérdezzen arról. Nem a pénisz szóval van baj, hanem azzal, hogy egy attól teljesen független kérdés alá kulcsszónak odadobtad, mintha ettől vicces lennél.

2021. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oszt az a durva hogy kitörölte a moderátor, köszi innen is, és elnézést egyébként nem hittem hogy vicces vagyok, de reméltem hogy valakit megmosolyogtat túl sokat áldoztam be egy ilyen béna viccért?!! Hirtelen felindulás volt esküszöm.Na mind 1 felőlem törölheted is ennek úgy is annyi , de tanultam belőle remélem.
2021. márc. 8. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:

A futárszolgálatokra most többlet terhelés adódik, mert többen rendelnek, de jelentős különbséget nem kellene tapasztalnod. Több a csomag, de a körzetekre osztás miatt legfeljebb annyival nő meg a kézbesítési idő, hogy a futár lehet egy utcában nem egy, hanem két helyen áll meg. Ettől még heteket nem kellene késnie senkinek.

Februárban Csehország több pontjáról több terméket is rendeltem raktáron lévő terméket, és a rendelést követő 3., a feladást követő 2. és 3. napon már átvettem mindent. Ausztria lényegében ott van mellette, Hollandia meg legyen mondjuk +1-2 nap a távolság miatt.

2021. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!