Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsdén meggazdagodni?

Tőzsdén meggazdagodni?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetséges ? Van egy ismerősöm aki Maltan szállt meg az adókedvezmények miatt ( legalábbis ő ezt állítja )

A tőzsden próbál befektetni mert azt mondta hogy ő soha többé nem fog dolgozni és ebből nagyon gazdag lesz .. kb 60 millió forintja van , egy rendkívül okos , intelligens férfi ,viszont én mégis inkább kételkedek ebben az egészben . Nekem ez olyan mint a lottó ,habar fiatal nő létemre, halvány lila gozom sincs erről az egészrol .

Ti mit gondoltok? Volt már valaki aki tényleg egész életét munka nélkül töltötte és abból megtudott élni , amit a tőzsdén keresett ?


Ez mennyire biztos megélhetési forrás?



2021. márc. 8. 21:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem hogy ha december és március között bukta el akkor márc 8-án hogy tudtad azt leírni hogy 60 millió forintja van....
2021. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!