Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék magammal, ha a...

Mit kezdhetnék magammal, ha a vírus miatt veszélyben az állásom?

Figyelt kérdés

Tudom, nem vagyok ezzel egyedül. És együtt érzek az érintettekkel. De pont egy olyan területen dolgozom, ami a vírus miatt ki is halhat. Amúgy sem volt túl keresett. Viszont csak ebben van gyakorlatom. Más meg nem igazán érdekel, amit tanulhatnék, hogy arra váltsak. Ha valami nem érdekel, távol áll tőlem, képtelen vagyok elsajátítani. De egyelőre nincs ötletem olyanra, ami ebben a helyzetben is megállja a helyét és annyira nem is áll távol tőlem.

Ha kérdés van, privátban kifejtem, de szeretnék tippeket covid-kompatibilis munkákra.

Középfokú végzettségem van, a felsőoktatás sincs kizárva, ha van rá ötlet.



2021. márc. 12. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj ha túlélésed lesz a cél,úgyis találni fogsz munkát hogy ne halj éhen vagy kerülj utcára
2021. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt jobb megelőzni és addig bebiztosítani magam, amig van választásom. Csak egyelőre érdekelne, hogy mik közül lehet választani ebben a helyzetben.
2021. márc. 12. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Dolgozni kell. Nekem is dolgoznom kell.
2021. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!