Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki mit csinál, vagy mit...

Ki mit csinál, vagy mit tervez csinálni azzal a pénzzel amit a korlátozások miatt nem költ el?

Figyelt kérdés
Sokan most ugyanúgy megkapják a 3-4-5százezres fizetést vagy többet, de a korlátozások hatására nem költik el szórakozásra utazásra stb. Így elég gyorsan felhalmozódik pár millió forint. Mit csináltok vele?

2021. jan. 25. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Állampapírban gyűjtöm.
2021. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Gépet veszek.
2021. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Beteljesül a szerelmünk, és alaposan megjáratom minden lyukát: [link]
2021. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Utazni fogunk, amint lehet.
2021. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanúgy elcseszem mert mindenhol van most is kiskapu.
2021. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Lecsereltuk a kocsit
2021. jan. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, hogy mégis milyen költekezés esett volna ki közvetlenül a Covid miatt...

Mi az, amire (egy két csoportos szórakozási lehetőség kivételével, mint mozi és kocsma pl.) nem tudsz most költeni, míg előtte igen?

2021. jan. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Mi pl hetente kétszer jártunk étterembe, a rendelés feleannyiba kerül. BKV bérletet se veszek. Havonta utaztunk belföldön 3-4 napokat, ez teljesen kiesett. Nyáron még vettem havi pályamatricát, most már azt sem. Évente kétszer utaztunk előtte külföldre, ez is kiesett. Mozi, színház szintén nincs.
2021. jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%

Eddig havi rendszeresseggel bitcoinba toltam, eleg jol forgott eddig, kivancsi vagyok mi lesz iden, nagyon azt mondogatjak h felfele fog menni.

Ugy vagyok vele hogy mas eselyem nincs h gazdagga valjak es ez a bitcoin eleg logikusnak tunik szoval erdekes utazas lesz az biztos

2021. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem éljük fel a teljes fizetésünket sosem, így olyan túl nagy megtakarítást nem képeztünk pluszban. Talán annyi, hogy nyárra nagyobb hangvételű utazást terveztünk, de a karantén kötelezettség miatt, csak itthon mentünk el egy hétre valahova tized annyiért, mint terveztük. Illetve nem járunk étterembe, moziba, sehova.

Azért így is költünk szórakozásra, csak a formája alakult át. A megszokott téli wellness hétvégénk kimaradt, de ez sem olyan jelentős tétel.

Összességében valószínű mindent pótolni fogunk, amint lehet, vagyis ami maradt, az később elmegy, úgyhogy arányaiban kb. ugyanott leszünk.

Ami nekem nagyon szembetűnő, hogy a szép kártyámról nem fogy a pénz. A korlátozások előtt ezzel azért nem volt probléma, sőt... :D

2021. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!