Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi baj lehet a Binancével?

Amlator12 kérdése:

Mi baj lehet a Binancével?

Figyelt kérdés
Regisztráltam próbáltam a különböző védelmeket beállítani, de ahogy valamit is csináltam, (kódokat beírtam qr stb..) Egy fehér képernyő jött be, ahol csak vissza tudtam lépni. Természetesen nem fogadta el a hitelesítést. Majd kiléptem és újra be akartam jelentkezni de már azt se engedi- e hiba miatt. Az oldal eredeti.

2021. márc. 12. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
ha mindent át állítgattál, akkor nem értem h min csodálkozol :D
2021. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

He?

Mondom regisztráltam próbáltam a kétlépcsőt bekapcsolni, még semmitse csináltam rajta, de ezt se engedi az elmondott ok miatt?xd fel perces account volt.

2021. márc. 12. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegnap azért nem tudott először a barátom regisztrálni, mert nem frissítette az android rendszerét. Utána azonnal jó lett.

Őszintén. Ki az aki manapság az ilyet halogatja, amikor azonnal adnak ki frissítéseket különös botok/vírusok/egyebek miatt? 27/F

2021. ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!