Fizetési módok ?

Figyelt kérdés

Neten rendelnék, a címre kiszállításkor szeretnék fizetni bankkártyával. Ahol a fizetési módoknál feltüntetik, hogy ez lehetséges, de a rendelés végén nem adja ezt a lehetőséget. Van

"internetes fizetés bankkártyával, hitelkártyával", "ajándékkártya" és "PayPal"


Az elsőre tippeltem én, de mikor azt jelöltem, a következő lapon kéri a bankkártya számát! Miért, mi köze hozzá?

Mit kell bejelölni, ha a fenti módon akarok fizetni, nem neten közzétenni kártyaszámot és hasonló adatot ? Mert, ha mégsem lehet kiszállításkor, akkor inkább máshol vásárolok. Segítsetek: most engedi, amire azt írja, igen, vagy mégsem?


2021. márc. 18. 21:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedélyezi, online fizetéssel fizethetsz.
2021. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

[link]

Akkor a csudának ajánlja fel ! Én kártyaszámot neten ki nem adok, inkább megyek másik céghez.. Köszi a választ!

2021. márc. 18. 21:45
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

2

Miért nem? Teljesen megbízható a cég. Lehet utalni is egyébként.

2021. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de most buktak 37.000 Ft-ot! Máshol majd 500-1000 Ft-tal több lesz a postaköltség, de inkább, mint kiadjak nem rájuk tartozó adatot, aztán fogyasztóvédelmi műsor szereplőjeként veszekedjek, meg pereskedjek a céggel.

Ekkora vállalat, mégis ilyen piti csórók, hogy nincs a csomagkihordónál kártyaleolvasó kütyüre? Akkor csókoltatom őket: továbbállok! Ennyi. Köszönöm a választ!

2021. márc. 18. 21:58
 5/19 anonim ***** válasza:
38%

XD

Szívesen. A Media Markt igazgatója most elejtett egy könnycseppet a Rolls Royce-ban.

2021. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3%
Neked aztán érdemes volt bankkártyát igényelned. :-)
2021. márc. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Boltokban, személyes vásárlásoknál 99%-ban azt használom. Mondjuk, ha veszek 2 kiflit, meg egy kefírt, akkor nem. Meg néhány kiseb boltnál nincs is ilyen kártyaleolvasó izéke, tehát ott akármilyen összeget hagyok ott, akkor is kp.t kell adnom.

Egyébként Euronics-nál rendelés leadva, ott nem kukacoskodtak, hogy ne akarjak az ajtóban fizetni, mint eddig. Amúgy sose voltam MediaMarkt-hívő, mert rendre magasabb árakat tapasztaltam náluk. De ekkora tételt nem akartam valami "no name" cégre bízni. Annyi szrt hall az ember, nekem meg már nincs energiám tökölni azzal, ha a XXI. században megerőltető egy ekkora cégnek többféle fizetési módot biztosítani. Szóval MediaMarkt megint meg se próbálta megszerettetni magát: 40-50 évig változatlanul elleszünk egymás nélkül. Köszi a válaszokat, üdv mindenkinek!

2021. márc. 19. 08:34
 8/19 A kérdező kommentje:
*kisebb
2021. márc. 19. 08:41
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

A kártyaszámodat nem tudja meg a cég, azt az esetek 99%-ában a netbank saját felületén adhatod meg.


Egyébként utánvéttel kérheted a csomagot, a legtöbb futárszolgálatnál van lehetőség bankkártyával fizetni a helyszínen, a futárnál lévő terminálon.

2021. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3%
Most zokogják tele a párnájukat és szórnak hamut a fejükre.
2021. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!