Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pályakezdőként, szakmai...

Pályakezdőként, szakmai gyakorlatra való jelentkezésnél mivel lehet feltuningolni az önéletrajzot?

Figyelt kérdés

Gazdasági szakra járok és szakami gyakorlatra kéne jelentkeznem, utolsó félévre.


Mivel tulajdonképpen pályakezdő vagyok az alap infókon kívül mi az amit még bele lehetne írni, hogy érdekes legyen és jobb?


A neten is találtam sok infót nyilvan de érdekelene aki esetleg ilyen terüldten dolgozik hogy mi az aki megfoja? Vagy adott esetben akinek tapasztalata van ilyesmivel kapcsolatban örülnék ha megosztaná!



2021. márc. 22. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ilyen helyen dolgozok!

De szerintem a legjobb, ha egy kreatív önéletrajzot csinálsz, amire jó ránézni, mégha nagyon lényegi informació nincs is benne, mivel ugye nincs tapasztalatod. Canva.com oldalon szerintem nagyon jó önéletrajz sablonok vannak [link] ,de persze ezek között is van 1-2 ami már szerintem "túl sok".


Amúgy semmit sem dolgoztál egyetem alatt?

2021. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!