Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz pályakezdőként? SOS

Önéletrajz pályakezdőként? SOS

Figyelt kérdés
Idén végeztem iskolában közgazdaságtan szakon. Érettségit üzleti közgázból szereztem. Szeptembertől esti képzésen tanulnék tovább, de mindenképpen szeretnék mellette elmenni dolgozni. Láttam hirdetéseket, aminek az elvárásai megfelelnének (mármint a végzettségem miatt) és szeretnék jelentkezni rájuk. A középiskolában szakmai gyakorlatunk sajnos nem volt. Tanultunk gépírást (10 ujj, vakon), illetve voltak szakmai programok, szakmai versenyek. Nyári munkát vállaltam, fesztiválokon dolgoztam. Nehéz így önéletrajzot írni, sajnos korábbi munkahelyek, tapasztalatok nélkül. Hogyan lenne érdemes megírni? Előre is köszönöm!

2016. aug. 9. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

keress rá a jobangel blogra, rengeteg tök jó önéletrajz minta van, amit le is tölthetsz.


én nem vagyok pályakezdő, de onnan vettem mintát, 6 helyre küldtem el, 4-re behívtak, van új állásom.

2016. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

itt van egy pályakezdőknek való

[link]

2016. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2016. aug. 9. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!