Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes befektetni,...

Mibe érdemes befektetni, amiből bármikor ki lehet szállni?

Figyelt kérdés

Van pár millió kis spórolt pénzem(5 és 10 milla közötti összeg). Amilyen brutális módon romlik a forint értéke, nem akarom hogy egyere csak romoljon a keserves munkával összekuporgatott kis pénzem, ezért azon gondolkozom mostanság, hogy valamibe be kéne fektetni. Hagynék 1 millát vésztartaléknak kpben, a többit olyas valamibe szeretném, amiből bármikor kilehet szállni.

Tudnátok pár tippet/tanácsot adni? Arany? Réz brutálisan drágult, idén kb 20%-ot minden anyag, ami rézhez köthető, ezen is gondolkozok.



#arany #pénz #tanács #befektetés #tanács köztársaság
2021. márc. 22. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A bitcoin már nagyon sokszor elszállt, csak a 8 as 2017-ben hallott rola elösször. abban azonban igaza van, nem mindig szállhatsz ki belőle, legalábbis nyereségesen nem mindig. több éves kripto telek is jöhetnek, ahogy voltak is, amikor csak bukóban lehet kiszállni. nekem is volt pár pillanat mikor a 75 ezret érő 300 ezer forintos befektetésemen gondolkoztam kiszálljak e hogy legalább annyi maradjon, nem tettem, s most kb egymilliot ér.
2021. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem akkor hallottam róla először, csak éppen előtte két tucat kocka játéka volt, nem befektetési lehetőség.
2021. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
több évvel elötte is volt egy ezer dolláros csucs ami azért már nem játék, s nem is néhány tucat ember volt benne. csak te nem tudtál róla
2021. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!