Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kik veszik meg ezt a brutális...

Kik veszik meg ezt a brutális mennyiségű ingatlant? A Balatonnál konkrétan az összes omladozó viskót is tömegével vásárolják fel az emberek

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
NER maffia
2021. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Újgadzag magyarok, vállalkozók, külföldiek.

Omladozót viszonylag olcsón felújítják, majd eladják sokszoros áron.

2021. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
értem csak kinek akarják eladni. közel sem megy ennyi ember a Balatonra, pláne ha elmúlnak a korlátozások
2021. márc. 30. 13:06
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom miért lett leszavazva az első válaszom. Mészáros Lölő vásárolja fel az egész Balatont, Varga Judit is csokból nyaralót vesz, meg amiről még nem ír a sajtó.
2021. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De, azért mindig van forgalom a Balatonnál, tavaly mivel külföldre nem lehetett menni, nem voltak kevesen. Egyébként én szeretem a Balcsit, ha lenne nyaralóm, akkor gyakran mennék, de a szállások elég irreális áron mennek.
2021. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem mennek a Balatonra :D Az apartmanok, szállodák egy átlag nyáron fullig vannak. Vagy magyarokkal, vagy külföldiekkel, de a Balaton környékében mindig is lesz pénz.

Lehet, hogy nem megy "annyi" ember, de ha veszel 5-10 millióból egy lelakott nyaralót, amit felújítasz 4-5 millióból, és eladod 30-ért egy külföldinek (nem pénz neki), vagy egy tehetős vállalkozónak, aki majd kiadja a nyaralóknak, máris kerestél rajta 20 milliót úgy, hogy közben nem érdekelt, hogy mennyire népszerű manapság a Balaton.

2021. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy ennyi ember balatonra, akkor hogy lehet, hogy már drágábban adják az apartmanokat, mint a horvát tengerparton, és így is még télen le kell foglalni a legnépszerűbb időszakokra és helyekre a szállásokat, hogy legyen még hely?
2021. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
most sokan mennek, én arról beszélek ha elmúlik a COVID. Most persze hogy a balatoni vállalkozók a covid miatt harácsolnak és húzzák le az embereket, de ha elmúlik ki tölti fel ezt a sok apartmant ami gomba mód szaporodik a parton?
2021. márc. 30. 14:33
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a COVID előtt is így volt. Egyelőre még nem minden balatoni településre igaz ez, de pl. Siófok, Balatonfüred, Tihany már 2019-ben is iszonyú drága volt, drágább mint sok tengerparti, vagy akár osztrák alpesi szállás, és ennek ellenére tele volt augusztusban minden. Mivel ezek a helyek megteltek, szép lassan terjed tovább a drágulás az egyelőre kevésbé felkapott helyekre.
2021. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
miért van az, hogy fizetésben ezek a nyugati országok mögött vagyunk, míg árban fölöttük?
2021. márc. 30. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!