Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foglalkozik valaki bináris...

Foglalkozik valaki bináris opciókkal?

Figyelt kérdés

Érdekelne azok véleménye akik jártasak ebben hogy hogy működik, lehet-e ebből profitálni.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. ápr. 3. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszer csináltam valami hasonlo dolgot bitcoinon, mivel lehet api keyyel tozsden adni venni, haat mondjuk azt hogy a befektetett ido/energia nem erte meg :)


Ha valaki tudna elemezni az adatokat ugy hogy megjosolja vele a jovot az vegtelen penzt tudna keresni... Hat ha belevagsz hamar rajossz hogy nincs egy recept, mindenki csak probalkozik

2021. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2021. ápr. 3. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:

10 éve tőzsdézem ha ez számít ... (?), de nem kereskedek hanem befektető vagyok.

Én kiválóan meg vagyok a részvények, kötvények, esetleg árucikkeket (commodity) követő papírok tartásával. Nem hiszem, hogy többre lenne szükség, hogy pénzt keress.

2021. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es köszönöm a válaszod.


Azt tudom hogy a bináris opciók nagyon rövidtávú kereskedések, pár percesek vagy legfeljeb pár órásak.

Az általad említett tőzsdei befektetések csak időtávban hosszabbak mint a bináris kereskedések vagy van más különbség is a kettő között? Tőzsdézni még sosem tőzsdéztem, bináris opcióknál jelenleg a demo számlán gyakorolok és tanulom elemezni a trendeket és használni a különböző indikátorokat. Ezek segitségével próbálom megtanulni az árfolyam változások előrejelzését illetve meghatározni az eladási és vételi pontokat hogy mikor érdemes az eladni vagy venni.

2021. ápr. 3. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: én kizárólag többéves akár több évtizedes időtávban gondolkodom, ez sokszor rövidebbre sikerül mondjuk 1 év.

Sokan day tradelnek részvényekkel, vagyis napon belül adnak-vesznek, de én ezt nem ajánlom, nagyon kevés ember lesz sikeres ebben.

AKÁRMILYEN pénzügyi eszközről is van szó, a rövidtávú haszon lehetőségéhez mindig brutális kockázat társul. Ezt sose feledd. Én nem csinálnám azt amit Te csinálsz.

2021. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod!
2021. ápr. 3. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
1 eskent ugyanazt javasolnam mint 2 es. Nezz utana a cryptoknak, en 4 eve fektetek be eves 200 szazalekos atlaghozammal. Ha mar opcios robotot akarsz irni akkor biztos annyi ido/energiat bele tudsz fektetni abba hogy utananezz a bitcoinnak hogy meggyozodj rola hogy mivel eszik vagy isszak, miert fontos mi hajtja stb stb. Persze kozbe daytradelhetsz is. Ott van 5000 altcoin amik kozott van olyan ami nap alatt megy 5000 szazalekot. Erdekes hely a cryptopiac :) megeri kiprobalni/jatszani vele. ( Biztos van az az osszeg amit te is jatekpenznek gondolsz )
2021. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen az biztos hogy van lehetőség a cryptopiacban is.
2021. ápr. 3. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!