Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy év alatt kéne 10 milliót...

Egy év alatt kéne 10 milliót előkaparnom, de nem tudom hogyan tehetném ezt meg?

Figyelt kérdés

Ha 100.000 ember adna 100 Forintot, már meg is lenne.

Tudom, hogy ezek csak számok és nem fognak az ember csak úgy 100 forintot adni. Még 5 forintot sem adnának a semmiét, ezért nyújtanom kell cserébe valamit. Halvány tervek megfordultak már a fejemben, de édeskevés az, ahol most tartok a tervezéssel. Pedig ketyeg az idő.


Vagy összehozom, vagy vége. Nincs sok veszíteni valóm, de börtönbe nem megyek. Az a baj, hogy ez nem csak álom és vágy, hogy legyen 10 millióm.

Ezen fog eldőlni az egész életem.


Már most kezd nagyon a nyakamba szakadni minden. Azt hiszem, maximum csak valami jelképes szolgáltatással tudok előállni.

Tudom, hogy 100 forintért nem kell még lehoznom a csillagokat. Ezért ez az egyetlen remény ami maradt. Azt is tudom, hogy valami olyasmi dolgot kell megvalósítanom, amit én magam is megvásárolnék. Mindezt abból kiindulva, hogy nem vagyunk mi emberek szuper egyediek és amit én megvennék, azt más is megvenné. 100 forint nekem nem egy nagy összeg. Persze csak úgy nem osztogatnám egy olyan embernek, akinek a millióihoz járulok hozzá.


Már azon is törni kellett a fejem, hogy tudjam, milyen úton kezdnek elindulni. Komolyan hosszú órákat kellett agyalnom, mire rájöttem a fentiekre. Nem vagyok egy észlény sajnos.



Szerintetek mekkora az esély arra, hogy elérjem a fent említett összeget?

Nem törődök bele, mert tényleg ezen múlik minden. Nem adom fel és a végsőkig kitartok majd. Már közel érzem magam ahhoz, hogy átütő sikert érjek el, de lehet, hogy messze vagyok még tőle és rosszul mérem fel az egészet.


Természetesen azt is tudom, hogy ha sikerül összehoznom, adózni is kell majd.



2021. ápr. 12. 21:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%
2 év alatt rendes bejelentett gyári munkával, sok túlórával lehet ennyit keresni, pláne, ha még plazmaadásra is eljársz. Hisztizés helyett
2021. ápr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%

"Próbálok tiszta fejjel gondolkodni és megpróbálni a lehetetlent."

A tiszta fejjel gondolkodást próbáld kicsit erősebben, mert semmi lehetetlen nincs abban, hogy a sok apró kiadásodat egyenként előteremtsd. Megérteném, ha 10 misivel lógnál az uzsorásnak, de ez most mi? Az ivással meg állj le teljesen szerintem. A TL;DR megoldás az, hogy te segíts másoknak leszokni.

2021. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem, kiemelted a régi kérdésedet, de a dátum alapján kiderült, hogy csak újra kiírtad.

Vágod, hogy ki lehet emelni a korábbi kérdésedet???


Továbbra is állom a véleményemet, utalok neked 100Ft-ot, ha állod az utalási költségemet.

2021. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%
Kitalálsz (értsd: összelopsz) néhány hamis perszónát, csinálsz nekik közösségi médiát, amiket apránként menedzselsz, hirdeted őket, onlyfans-en pedig értékesíted őket, esetleg még gofundme oldalon felraksz néhány sob sztorit, amire az amcsik sajnálatból utalnának donációt.
2021. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

A legtöbben csak nekem estetek ahelyett, hogy a személyemtől független választ adnátok. Persze tudom én, nektek az lehetetlen. Sokan minden kérdést úgy vesztek, hogy van mögötte Sanyi vagy Pista és erővel őt kell csesztetni. Őneki kell válaszolni, nem pedig valaki problémáját megpróbálni( elméletben ) megoldani. Ti a személyre koncentráltok és rá hárítotok ahelyett, hogy a problémán lenne a hangsúly. Ez nem kell nekem!

Természetesen a problémát csak elméletben tudjátok megoldani. Remélem érthető.De ha lenne olyan ostoba ember akinek nem érthető.

Irénke néni feltesz egy kérdést, hogyan oszthat el hat almát a három gyereke között, a gyakoris hülyék jönnek is és írják, hogy "tanulj meg számolni." "Ki kellene járni az általános iskolát." Természetesen a problémát is meg tudnák fogni, de helyette a személynek ugatnak és őt veszik elő. EZT TEGYÜK MÁR FÉLRE! Remélem értitek mit szeretnék mondani. Hagyjátok a személyeskedést ÉS NE RAJTAM LEGYEN A HANGSÚLY!

Egy év alatt szükségem van 10 millió forintra. Ti pedig kérdezitek, hogy miért. Leírtam, bár a miért szerintem lényegtelen és jön a lehurrogás. Itt a pont, meg ott a pont. Meg nem vagyok még a gödör mélyén és nem tudom milyen az. Csak hisztizek...stb Ugyan azt csináljátok mint Irénke néni válaszolói. Van egy-két ember aki értelmes választ ír vagy értelmesen kommunikál, visszakérdez. De a többség idióta.


Ahhoz hasonló mélységű válaszokat várok, mint amit a hetes válaszoló is adott. Az ötös válaszoló is jót írt. Nem kell személyeskedni, sértegetni. Úgy a válaszotok minősége is a béka segge alá kerül. Ha ti személyeskedtek velem, én sem tudok elvonatkoztatni a ti személyetektől, hiszen belém kötöttetek. Onnantól pedig cseszhetitek, még ha jót is irtatok volna. Bár azzal is tisztában vagyok, hogy itt sokan akarattal kötekednek. Csak nem akarom elhinni még mindig, hogy ennyi szemét ember létezik. Minden második ember egy szemét itt és gondolom az életben is. Hiszen attól nem lesz más valaki, hogy kilép az utcára és nem az internet előtt ül. A defekt már megvan nekik, csak nem mernek élőben ugatni. Ha rájönnétek arra, hogy az interneten sem lesz valaki más ember attól, hogy senki sem látja a nevét, akkor jobban átgondolnák itt sokan, hogy mit írjanak és mit ne. Hiszen ha a neten egy anonim fórumon bunkó vagy, akkor valóban egy bunkó vagy.

2021. ápr. 13. 17:08
 16/27 anonim ***** válasza:
#14 vagyok, nem vicceltem. Ismerek pár tagot, akik ezt csinálják, elég jól megy nekik. A rizikó az benne, hogy valaki beperli őket, viszont neked látomásilag élethalál kérdés az a pár milla, ami ezzel simán összeszedhető egy év alatt.
2021. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Banki hitel.
2021. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%
Én őszintén nem értem hogy hülye kérdésekre miért várnak normális választ...
2021. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem néznének embernek, az volna a baj
2021. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#18 Ha nem érted a kérdést akkor ne válaszolj rá vagy kérdezz vissza.

Te sem magával a kérdéssel/problémával foglalkozol amit felvetettem. Csak átlátszó módon szurkálódni próbálsz. Célod, hogy én kössek beléd először, így okot adva arra, hogy visszaszólj.


Akarattal nem említesz a válaszban, csak egy halmaz részeként utalsz rám.

Ezen emberhalmaz, melynek én is tagja vagyok egy vagy több hülye kérdést tettek/fognak feltenni ezen az oldalon. Te pedig nem érted a halmazt képző emberek milyen választ várnak a buta kérdésükre.

A kontextusból jelen esetben egyértelműen kivehető, hogy a halmazba engem is beleértesz. Igazán bunkó akkor lennél, ha annak akinek a bujtatott sértést mondod nem lenne egyértelmű, hogy őt is beleérted a halmazba vagy sem. Egyes emberek kiválóan manipulálnak másokat és csavarják nekik tetsző módon egy beszélgetés alakulását az általad használthoz hasonló manipulatív válaszokkal. Könnyű beleesni ezen emberek kommunikációs csapdájába annak, aki ezt nem képes felismerni már az elején. Ezeket az embereket jobb 1000+1 méterről kerülni, mert még úgy is képesek tőrbe ejteni a másikat, ha az áldozat célzottan figyel arra, hogy ne essen bele a kommunikációs csapdádba.

Ugye milyen szemét vagyok? Most én is ugyan azt az eszközt használtam.


A manipuláló emberek halmazának tagjai közé téged is beleértettelek?

Igazság szerint magam sem tudom, hogy a fenti halmazba tartozol vagy sem.

Részedről nem volt tudatos annyira a dolog, mivel nagyon átlátszó a válaszod célja. Mondjuk az zavar, hogy semmi konkrétumot nem említettél.



De jó hír, hogy születtek értelmes válaszok is. A #17 is olyan választ adott, amit el kell, hogy fogadjak. A #14 sem viccelt. Elfogadom.

Csak a személyeskedést nem értem.

Bár itt már a csata elkezdődött, úgyhogy biztosan vegyesek lesznek a válaszok.Mivel én is személyeskedni kezdtem, így ez már kikerülhetetlen. Úgyhogy aki csatázni akar, az írjon. XD



"Ha meg nem néznének embernek, az volna a baj"

Ez is egy kötekedő válasz. Jobban esett volna, ha nulla válasz születik így utólag.


Ezért jobb is lenne hagyni ezt az oldalt, de még holnap visszanézek... AMIT MEGTEHETSZ MA, AZT NE HALASZD HOLNAPRA! Amint elküldtem a választ kérvényezem a profilom törlését. Úgyis sokat lógtam itt az utóbbi időben.

Utána fogom és törlöm a profilom. Úgy tudom, hogy van rá lehetőség.



Viszlát gyakorikerdesek!

2021. ápr. 13. 19:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!