Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy év alatt kéne 10 milliót...

Egy év alatt kéne 10 milliót előkaparnom, de nem tudom hogyan tehetném ezt meg?

Figyelt kérdés

Ha 100.000 ember adna 100 Forintot, már meg is lenne.

Tudom, hogy ezek csak számok és nem fognak az ember csak úgy 100 forintot adni. Még 5 forintot sem adnának a semmiét, ezért nyújtanom kell cserébe valamit. Halvány tervek megfordultak már a fejemben, de édeskevés az, ahol most tartok a tervezéssel. Pedig ketyeg az idő.


Vagy összehozom, vagy vége. Nincs sok veszíteni valóm, de börtönbe nem megyek. Az a baj, hogy ez nem csak álom és vágy, hogy legyen 10 millióm.

Ezen fog eldőlni az egész életem.


Már most kezd nagyon a nyakamba szakadni minden. Azt hiszem, maximum csak valami jelképes szolgáltatással tudok előállni.

Tudom, hogy 100 forintért nem kell még lehoznom a csillagokat. Ezért ez az egyetlen remény ami maradt. Azt is tudom, hogy valami olyasmi dolgot kell megvalósítanom, amit én magam is megvásárolnék. Mindezt abból kiindulva, hogy nem vagyunk mi emberek szuper egyediek és amit én megvennék, azt más is megvenné. 100 forint nekem nem egy nagy összeg. Persze csak úgy nem osztogatnám egy olyan embernek, akinek a millióihoz járulok hozzá.


Már azon is törni kellett a fejem, hogy tudjam, milyen úton kezdnek elindulni. Komolyan hosszú órákat kellett agyalnom, mire rájöttem a fentiekre. Nem vagyok egy észlény sajnos.



Szerintetek mekkora az esély arra, hogy elérjem a fent említett összeget?

Nem törődök bele, mert tényleg ezen múlik minden. Nem adom fel és a végsőkig kitartok majd. Már közel érzem magam ahhoz, hogy átütő sikert érjek el, de lehet, hogy messze vagyok még tőle és rosszul mérem fel az egészet.


Természetesen azt is tudom, hogy ha sikerül összehoznom, adózni is kell majd.



2021. ápr. 12. 21:59
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
7 napon belül törlődöm az adatbázisból. Addig várnotok kell. XD
2021. ápr. 13. 19:05
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Én elmorzsoltam pár könnycseppet...
2021. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
47%

#7-es vagyok, igazából csak annyit tudok mondani hogy sok sikert, de itt a gyakorin 90%-ban csak troll 16-27 évesek válaszát fogod megtalálni. Bármilyen kérdést tettem eddig fel mindig többségben voltak azok az emberek akik itt élik ki magukat, undorító. A politika részt meg nagy ívben kerüld el, az a legalja az egésznek.

Amúgy meg én is törölni fogom magam, teljes időpazarlás, simán eltökölök itt 1 órát úgy hogy észre sem veszem és csak fogykos hozzászólásokat olvasok. Értelmetlen.


Gondoljunk bele abba hogy az oldal tulajdonosa pedig mennyire jól jár, napi több ezer ember jön fel gyakorira hogy ossza az észt és kigyökérkedje magát, miközben ő kapja a havi milliókat a google reklámokból az oldalt letöltők száma után. Legjobb passzív jövedelem. A sok buta kiélheti magát, ő meg nyerészkedhet az egészből, a legjobb befektetés.

2021. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mennyit keresel most?
2021. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon lesarkítjuk, pénzt két módon tudsz szerezni: eldobod, ami szükségtelen, vagy pedig magadhoz veszed, ami szükséges. Mivel nem ismerem a konkrét élethelyzetedet, ezért nem tudok konkrétabb választ, mint az alábbi:


(1) Eldobod, ami szükségtelen.

Milyen dolgokon szoktál gondolkozni? Lehetséges, hogy szokott lenni olyan belső párbeszéd, amivel a saját sikereidet szabotálod? ("Nem tudom megcsinálni." "Áldozat vagyok." "Senki sem szeret.")

Milyen romboló emberekkel veszed magad körbe? (A mérgező kapcsolatok a pénzügyi helyzetedre is kihatással vannak. Ha másért nem, hát azért, mert elvonják az energiáidat a fontos és sürgős ügyektől.)

Milyen káros szokásaid vannak, ami miatt rendszeresen pénzt veszítesz? (pl. alkohol, drog, cigi, kurvák)

Milyen felesleges dolgokra költesz? (Ha rendszeresen vezeted a kiadásaidat, megtudhatod.) Volt olyan ember, aki 1 éven keresztül minden második nap csak spenótot és tojást evett, hogy meg tudja nyitni a saját lángosozóját. Tudatos költekezéssel eszméletlenül sok pénzt tudsz megspórolni.

Milyen hiteleid vannak? A kölcsön egy csőre töltött fegyver: aki tudja használni, az nyestek helyett szarvast is vacsorázhat; aki viszont maga ellen fordítja, azt az Isten sem menti meg amikor meghúzza a ravaszt! Bank kölcsönnél/hitelkártya tartozásnál érdemes először azt visszafizetni, amelyik a legnagyobb havi törlesztőrészlettel jár.

Hogyha vannak befektetéseid, melyek a portfóliódnak azok az elemei, amik a vírus alatt nem hoznak napi szinten bevételt, ellenben hogyha egy összegben értékesítenéd, nagy tőkevagyonhoz jutnál?


(2) Magadhoz veszed, ami szükséges.

Milyen könyveket/cikkeket/hírforrásokat szoktál használni ahhoz, hogy tájékozódj? A gazdag emberek döntő többségben azért nem néznek TV-t, mert megválogatják az információforrásaikat.

Van a barátaid, vagy a családod között olyan, aki hasonló szituációban van, mint te? Ha megvan az összhang, lehet, hogy egy közös vállalkozás mindkettőtöknek segíthet. Nem utolsó sorban: ha lecsúszol abba a bizonyos gödörbe, lehet, hogy mégis csak akad, aki önzetlenül segíthet (később, amikor több pénzed lesz, ne feledd el bőségesen meghálálni!)

Milyen vevőid vannak/voltak? Kik azok az emberek, akiknek a bizalmára rászolgáltál? Milyen termékre/szolgáltatásra van szüksége ezeknek az embereknek? (Akár meg is kérdezheted tőlük.)

Mihez értesz? Milyen tapasztalataid/végzettségeid vannak, amire alapozhatsz? Hogyan hozhatod ki belőle a legtöbbet?

Milyen tudásra van még szükséged ahhoz, hogy a legjobb lehess? Hol tudod ezt a tudást megszerezni? (pl. tanácsadók, tanfolyamok, valós tapasztalatok)

Lehet, hogy már önmagában véve azzal is sokat nyerhetsz, ha a meglévő vagyonodat/szokásaidat struktúrálod át úgy, hogy hatékonyabb legyen. Hogyan tudsz a veszteségből nyereséget csinálni? Hogyan tudsz másként gondolkozni a meglévő helyzetről? (Pl. ha van egy éttermed, ami nem termel pénzt, vajon mennyi pénzért adhatnád ki raktárnak?)


Einstein szerint "a problémákat nem oldhatjuk meg ugyanazzal a gondolkodásmóddal, mint amivel előidéztük azokat." A válság egészen más stratégiát igényel, mint amikor a bikapiac alatt mindenki halálra kereshette magát egy-egy bullshit ötleten. A válság alatt napi szinten kell pénzt termelni! Nem biztos, hogy a 10.000.000 Ft kell neked (maximum mindenedet elveszíted, amid most van - na bumm), lehet, hogy neked a cashflow növelésre van szükséged! Gondolj bele: ha több pénz jön be, mint amennyi havonta kiáramlik, akkor nem kell hajléktalannak lenned! De lehet, hogy el kell adnod a házat, amit nagy nehezen összekapartál. Ne feledd, hogy egy kutatás szerint a dollár milliárdosok életük során átlagosan 3-szor mennek csődbe!

2021. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Nos ha eladod a veséd az 10-20 milla, DE ez bűncselekmény, ezért még gyorsabban börtönbe kerülsz
2021. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Óránként átlag 1142Ft-ot kell beszedj...
2021. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!