Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wish-en rendeltem, de még...

Wish-en rendeltem, de még sincs rá szükségem. Hogy tudom a pénzt visszaszerezni? Ha vissza kell küldeni a termékeket, milyen címre és hogyan?

Figyelt kérdés
Próbáltam azt írtak alapján törölni a rendelést 8 órán belül. A rendelés leadása után másfél órával próbáltam törölni, de sehogy nem engedte. Itt GYK-n láttam hasonlókat, de nekem nem sikerült kapcsolatot felvenni a céggel. Valakinek valami tanács? Vagy elúszott most a pénzem?

2021. ápr. 13. 10:38
 1/9 A kérdező kommentje:
U.I.: Kivel vegyem fel a kapcsolatot? Én e-mailben, Messengeren és az alkalmazásban is próbáltam elérni őket de sehogy nem válaszolnak és egy automata rendszer mindig elküld és sajnálkozva írja nem tudja a MÉG FEL NEM ADOTT dolgaimat törölni.
2021. ápr. 13. 10:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem úszott el a pénzed, megkapod érte cserébe a MEGRENDELT terméket.
2021. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem a termékre, de a pénzt szeretném visszakapni/szerezni. :(
2021. ápr. 13. 11:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Lassan jól haladok. 4-ből 1 törölte és visszafizet, 1 feladta de segít a visszaküldésben, 1 elbírálja a kérvényemet, 1 meg tojik rám. Köszi a segítséget a válaszolónak :)
2021. ápr. 13. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ja, hogy négy rendelésed is csak szórakozás volt, és nem akarsz venni semmit???

öcsém...

2021. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan ekkora kretén vagy?
2021. ápr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Majd szép lassan a wish-ről is letiltják a magyarokat az ilyenek miatt, mint a kérdező. Ebay-en német eladótól gyakorlatilag már nagyítóval kell keresni, hogy kitől rendelhetsz magyarként.
2021. ápr. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Online színházi előadáshoz kellettek kellékek, és miután leadtuk a rendelés a rendező szólt hogy az egyik tervező aki elsőre visszautasította a rendelésünket, mégis csak elvállalta
2021. ápr. 14. 11:20
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
#8: Akkor így jártál, bebuktad. Ne próbáld ezt másra áthárítani.
2021. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!