Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi most a megengedett MPL...

Mennyi most a megengedett MPL csomagautomatába feladható dobozméret? 50 x 31 x 35 cm? Máshol meg azt olvasom, hogy 50 x 30 x 35 cm? Akkor most mennyi? És van súlyhatár is?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen.
2021. ápr. 21. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Kb. 10mp volt megtalálni:

[link]

Az automatába címezhető csomag maximális mérete 50x31x35 cm lehet

2021. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondod? Szerinted én nem találtam meg? De igen! Hetente 10 csomagot adok fel postán, de most azt mondták, hogy a méret nem fér bele ............
2021. ápr. 21. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Azt írtad, hogy "Máshol meg azt olvasom" aztán meg azt, hogy "azt mondták". Ha máshol, nem a posta honlapján mást olvastál az teljesen lényegtelen.
2021. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valami fórumon olvastam ... mindegy is, az itteni posta hûlye, folyton hibáznak. Köszi.
2021. ápr. 21. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Ja, köszi a lepontozást... Segítsen a halál itt bárkinek is.
2021. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne bánkódj a pontok miatt, nem mindig releváns. De a válaszod eleje nagyképűen hangzott, előítéletes volt szerintem, én sem jó érzéssel olvastam, nem éreztem benne a segítő szándékot, inkább azt, hogy “ ah, márt megint egy hülye, aki nem használja a keresőt”. Szóval a “kb. 10 mp. volt megtalálni”-t ha nem írtad volna akkor szerintem nem pontoztak volna le.
2021. ápr. 21. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Bánkodni? Mert 2 névtelen akárki attól érzi jól magát, hogy lepontoz? :D Ha 10mp volt megtalálni, akkor annyi volt. Ha valaki nem tudja használni a google-t, akkor ne sértődjön meg, hanem tanulja meg. Tojok rá ha lepontoz, de ide tényleg csak trollkodni érdemes járni, mert a galamblelkűek megsértődnek ha az emberek felhívják a figyelmüket arra, hogy ha használnák a keresőt, akkor megspórolhatnának maguknak egy csomó időt és sértődést. Ha valaki a legalapabb dolgot se képes megcsinálni, azaz használni a google-t vagy megnézni a posta honlapját, akkor ne csodálkozzon ha ilyen választ kap. Ha ez neki nem hasznos, akkor meg ne várjon máskor segítséget, mert el fognak fogyni a segítők.

Ha te valami fórumon valami ismeretlentől olvasott dolgot jobban elhiszel, mint (ebben az esetben) a posta hivatalos honlapján lévő információt, akkor nem másra kell haragudni.

Lehet ezen is megsértődni és lepontozni.

2021. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pont ezt írtam, de nem jutott el a tudatodig. Te feltételezed, hogy nem használtam a google-t én meg azzal kezdtem. Pusztán megerősítés miatt írtam ki. Az igazi segítò nem dühöng, nem puffog, nem lekezelő, nem von le elhamarkodott következtetés. Az ilyen akár el is tűnhet. Látom nem érted. Tele vagy előitéletekkel.
2021. ápr. 22. 12:20
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Aztán honnan kellett volna azt bárkinek is tudnia, hogy te használtad a google-t, megtalálad a posta honlapján, hogy mekkora a max. csomagméret, de te azt nem hitted el, hanem inkább még megkérdezted vadidegenektől, mert nekik jobban hiszel?

Egyébként én nem látok semmi dühöngést az 1es válaszban.

2021. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!