Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogya tudnék pénzt keresni...

Hogya tudnék pénzt keresni ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy én már gyerekesnek tartom a mostani ruháim, és van egy oldal, ahonnan szívesen rendelnék magamnak néhány ruhát,

kiegészítőt. Mert így én is jobban érezném magam a bőrömbe :(( Nincsenek durva árak. Itt viszont az a helyzet, hogy én egyáltalán nem szeretném, hogy a szüleim fizessék nekem. Ezért én magam akarom összegyűjteni a pénzt, diákmunkára mêg nem tudok menni, a házimunkás módszer is eszembe jutott de rájöttem hogy az ugyanúgy a szüleim pénze, és én nem akarom őket lehúzni, az árulás is eszembe jutott, de szerintem nem érne semmit, rengeteg hátulütője van, nem hinném hogy nagyon össze tudnék valamire valót gyűjteni. Ötleteket várok :))



2021. ápr. 22. 08:23
 1/4 A kérdező kommentje:
*Hogyan
2021. ápr. 22. 08:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most mennyi idősen?
2021. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
OK, de hány éves vagy? 15 évesen már mehetsz nyári munkára 16 éves kortól tanév közben is.
2021. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nyugodtan menj el dolgozni, habár 500 forintos órabérért ne dolgozd ki a beled, nem tudom hány éves lehetsz, de utolsó pár szabad nyarad ne azzal töltsd, hogy sza*rá hajtod magad.

Ajánlom, hogy turkálóban vásárolj, mert sokkal jobb ruhákat ki lehet hozni, mint onnan, ahonnan rendelni akarsz, ráadásul olcsóbban.

Nadrágot kicsit nehezebb férfinek (onnan, ahova én járok), szóval nekem is becsusszan 1-2 bershkás nadrág.

Meg van pár instagram oldal, ahol ugyan úgy be lehet szerezni jó pár göncöt olcsón...

Esetleg Marketplace-en is keress ruhát a méretedben (Facebook).

2021. ápr. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!