Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy weboldal, ahol csak...

Van egy weboldal, ahol csak btcvel lehet fizetni, de nekem nincs és nem is értek hozzá, hogy tudom megoldani, hogy ne veszítsek pénzt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, látom, hogy ez egy tőzsde alapú netes fizető eszköz, nekem egyáltalán nem tetszik, hogy nem tudok egyszerűen csak utalni kártyáról pénzt, de ez van, utánna olvastam, hogy a tárcát is fel lehet törni, ráadásul ahogy le van írva én azt nem értettem meg, meg azt sem értem, hogy csak úgy nem tudok venni btct, ráadás még alkudni is szokás, nem úgy megy, hogy bemegyek a pénzváltóba és váltok amit akarok itt még azért is fozetni kell, hogy az eladóval üzleteljek. Bár fiatal vagyok, de ez nem az én világom és megmondom őszintén egy rakás ....nak gondolom ezt, de most a szükség ravisz, hogy használjam.


Szóval ahhoz kérek infót, hogy van egy áru legyen egy ritka karóra pl. az ára legyen 50000 forint, viszont bitcoinban, mi a teendő? Hogyan vegyek 50000ert úgy, hogy ha holnap utalom el, ne kelljen félnem, hogy vennem kell hozzá egy keveset mert esett az értéke. Vagy ha tárolni akarom erre nincs garancia? Le kell bonyolitani az uzletet azonnal? Tárca szükséges, akkor is, ha megvétel után egyből el is költöm?


Segítségeteket előre is köszönöm!


2021. ápr. 23. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Vedd meg máshonnan. Ha átverés az oldal, a pénzedet soha az életbe nem látod már vissza, ha bitcoinnal fizetsz, mivel nem visszavonhatók a tranzakciók.
2021. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó, akkor leírom azt is, hogy az oldal nem megkerülhető és azt is, hogy 100%ban biztonságos.
2021. ápr. 23. 11:56
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen oldal az árakat eleve BTC-ben adja meg. Neked annyit kell venned, amit aktuális árfolyamon fognak terhelni, pont úgy mint devizaváltáskor. Ez egy walletbe kerül, amit meg kell nyitnod mielőtt megveszed a BTC-t, onnan tudod továbbutalni abba a walletbe amit az oldalon megadnak.
2021. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha btc-ban van kifejezve az ellenérték akkor nem kell aggódnod az árfolyam miatt mert ha ma veszel 1btc-t akkor az holnap is 1 btc lesz.


Furcsa amit írsz, hogy az ár 50000 ft de btc-ban.. hiszen miért kérne btc-t ha forintban adja meg az árat? Anélkül hogy meghatározná az árfolyamszámításra alkalmazott dátumot óra percre pontosan...Semmi értelme. De ebben az esetben vedd meg holnap a btct, közvetlenül mielőtt továbbutalod neki.


Egyébként meg nincs megkerülhetetlen az adóhivatalon és a halálon kívül...

2021. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Ha btc-ban van kifejezve az ellenérték akkor nem kell aggódnod az árfolyam miatt mert ha ma veszel 1btc-t akkor az holnap is 1 btc lesz."


Ja, csak tegnap 1 BTC ért 58 ezer dollárt, ma már csak 47 ezret. Így nem lehet kereskedni, csak kicsalni pénzt emberekből.

2021. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

“Ja, csak tegnap 1 BTC ért 58 ezer dollárt, ma már csak 47 ezret. Így nem lehet kereskedni, csak kicsalni pénzt emberekből.“


Az senkit nem fog érdekelni azok közül, aki btcban kéri az ellenértéket. Ahogy pl ha valami 1000 EUR áron vehető meg, mert mondjuk német cég az eladó, akkor nem fogja folyamatosan változtatni az árat csak mert az EUR/HUF árfolyam így vagy úgy mozgott tegnapról mára...

2021. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ez az oldal gyárt termékeket amire nekem majd szükségem lesz, jól működő termékekről van szó, amiket 95%ban hamisitanak, ez azoldal a gyártó, így nem hamis termékek vannak rajta, lényegében nem legális dolgokat árulnak rajta, ezért nem is akarok többet írni erről. Az oldal megbízható, több srác is rendelt, csak annyit kíváncsiskodtam eleve a termékekről, hogy már nem akartam még ezzel is zaklatni. Fizető eszköz között szerepel a western union is, de ennél a minimum vásárlás sokkal több, mint amit akarok venni. Az árak dollárban és euróban vannak megadva, gondolom az egyszerű embernek (mint én is) konnyebb legyen az átláthatóság. Az oldal megkerülhetetlen, ha csak nem találok valakit, aki rendel nekem bitcoinnal, de függeni valakitől nem akarok.


3# mi az a wallet és mennyibe kerül?

2021. ápr. 23. 12:25
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy képzelem mennyire elhet biztonságos egy olyan oldal ami csak bitcoint fogad el.
2021. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

#6 én ezt értem, de akkor ne legyen ott, h 50000 forintba kerül, de BTC-vel fizetheted ki. Legyen ott, hogy mondjuk 0,034 BTC, aztán aki akarja megveszi annyiért.

Mellesleg ha magyar oldal, kötelessége az ország hivatalos valutáját elfogadni.

2021. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
:))) hat jot kacagtam ezen, atmbol tudsz venni btc-t azt felteszed telora es elutalod nekik. Jelenleg a tranzakcios dij 3-10k huf korul mozog
2021. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!