Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megtudnák így...

Szerintetek megtudnák így élni? 180.000Ft-ot keresnék havonta. 60.000az albérlet plusz a rezsi. (Gáz álltal van a fűtés). nem dohányzom és nem iszok... de szeretek azért maganra költeni,és adni. 20 vagyok és ezaz 1 lehetőség van hogy különélhessek.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Meg tudnál, vagyis éhen nem halnál. Viszont a későbbi életedre, lakásra, autóra, egzisztenciádra stb. nem nagyon tudnál félretenni ennyiből. Nem azt mondom, hogy 20 évesen rögtön 400 ezreket kell keresned az első helyeden, de 180 ezres fizuból 60+rezsis albi egyszerűen túl sok. Ha csak 20 a rezsi (és akkor nagyvonalú vagyok), marad 100 ezred mindenre. Kaja legalább 30-40k (de az már főzéssel, nem rendelgetéssel és netpincérrel), bérlet, stb. Elég minimál lenne, és a legkisebb váratlan kiadás is gondot jelentene (mosógép, fogorvos...).
2021. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, szerintem érdemes belevágni, akkor is, ha lemondásokkal jár, össze kell húznod a nadrágszíjat, hogy elég legyen a pénz. Az önállóságot tanulni kell, és erre a legjobb, ha külön költözöl. Nem tudom, mit dolgozol, de ha tanulsz, vagy a szakmádban képzed magad, vagy mondjuk nyelvet, akkor idővel többet kereshetsz. Csak nem szabad beletörődnöd a jelenlegi helyzetbe, hanem tenni érte, hogy előrehaladj.
2021. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

Miert jo kulon nyomorogni? 500 EURbol akarsz megelni a 21. Szazadban. Rohej, sajnos.


Inkabb maradj otthon, tanulj tovabb.

2021. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
pontosan. 20 évesen maradj otthon még 1 évet és tanulj és spórolj.
2021. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is még maradj otthon - tanulj meg helyesen magyarul (ha adsz magadra) és csak utána idegen nyelve(ke)t. Ezt nem bántásból mondom, növeli az esélyedet a több fizetésre, ha képzed magad.
2021. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3-4es! 20évesen maradjak othon és tanuljak nagyon vicces. Van egy szakmám és egy éretsegim és nekem ez elég. A másik pedig az hogy s szüleim sem milliókat keresnek és nem szeretném ha még 25évesen is azért dolgoznának hogy én iskolába járok... és eltartsanak! Így is 4évig iskoláztattak,bérlet... elég volt ez is mert más még ennyit sem tud tenni a gyermekéért.
2021. ápr. 23. 21:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ezt értem. Megértelek. Ez esetben is érdemes képezned magad, mert hosszabb távon nem lesz elég ez a pénz a saját életedhez albiban.
2021. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt az egészet nem örökre gondoltam. A mostani helyzet miatt örülhetek ennek is egyenlőre. 1év után pedig már más mert lesz tapasztalatom és nem pályakezdőként megyek állást keresni.
2021. ápr. 23. 21:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, vágj bele, de ne 0 forinttal. Kell majd kaució, szükség esetén háztartási dolgok... Ill. lehet egy szoba olcsóbb lenne.
2021. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Maradj otthon 100 éves korodig, ez ma a divat! Majd anyuci szoptat, pelenkáz...
2021. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!