Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nfc mobil fizetést ti hogy...

Nfc mobil fizetést ti hogy mondjátok a pénztárosnak?

Figyelt kérdés
Kárytával lesz? Nem hangzik hülyén miközben a telefont tartod oda?
2021. ápr. 26. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
De, az esetek nagy részében ilyenkor bohócorrot nyomnak rám és mindenki nevetve mutogat felém. Néha mobilról elkezdik közbe játszani ezt a számot: https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
2021. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenkor mutatok neki egy kártyát, amire ez van ráírva:


EneFCé

2021. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
bocsánat eNeFCé
2021. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Kártyával szeretnék fizetni." Egyből érteni fogja, hogy üzembe kell helyezni a terminált.

Az meg ha hülyének néz a telefon miatt nem érdekel. Nézzen. Ha ki tudom vele fizetni és nem okozok kellemetlenséget akkor miért érdekeljen, hogy ufonak néz?

2021. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Kicsit off, de mondja már meg nekem valaki miért jobb a telefonodat odatartani, mint a pénztárcádat?
2021. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

“Kartyaval szeretnek fizetni.”, meg sose akadekoskodott senki, amikor a telefont tartottam oda, pedig a rendszer elso napja ota hasznalom idehaza. Manapsag mar az oraval torteno fizetesen se lepodnek meg annyira. :)


#5, mert a telefont altalaban konnyebb elovenni, mint a penztarcat, majd abbol a kartyat.

Aztan biztonsagosabb is, se lelopni rola nem lehet az adatait (se fenykeppel, se egy magnescsik-klonozoval) es az arc/ujjlenyomat-olvaso is vedi.


Telefonnal tobben is tudnak egy kartyat hasznalni, anelkul, hogy tobb kartyat kene kivaltani, valamint egy mozdulat valtani tobb kartya kozott is, nem kell az osszeset magadnal hordani.

2021. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kártyával. Egyébként mindegyikük látott már ilyet. 5 éve próbáltam vagánykodni vele a lakótelepi kisboltosunk előtt, még ő tanította, hogyan kell odatartani.
2021. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!