Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes még kriptoba fektetni?

Érdemes még kriptoba fektetni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszak növekedését figyelembe véve érdemes még venni? Elsősorban nagy nevű kriptokra gondolok, mint az Ethereum, XRP.

Hosszú távú értéktartó eszközként használnám elsősorban, nem szeretném eladni. De nem is tudok nagy összeget venni, maximum pár százezer forintért.



2021. máj. 3. 13:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Voltam olyan hülye, hogy a nagy pénzem magyar állampapírba kötöttem le, aminek a hozama még az inflációt se fedezi.
2021. máj. 3. 13:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért raktad magyar állampapírba, mert nem szerettél volna kockázatot vállalni arra az összegre.


Tehát, ha kriptóba rakod most azt a pénzt, ugyanúgy kétesélyes a dolog. Nincs rá garancia, hogy megérje beletolni a pénzedet.

2021. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Jobban jártál az állampapírral...
2021. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem igen, mar tobb eve fektetek bele, nekem bevalt
2021. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SIDLER22 ***** válasza:
Érdemes. Ha viszont pár éves befektetésbe gondolkozol akkor lehet az induló Ethereum 2.0-át is finanszírozhatnád. Nő az ethereum értéke és Staking miatt még gyarapodik is. Egyetlen hátránya, hogy egy-két évig nem tudod kivenni.
2021. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!