Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy internetes csalás áldozata...

Egy internetes csalás áldozata lettem,elutaltam a pénzt és eltűnt az illető,mit tehetek?

Figyelt kérdés
Háziorvos nem írt fel gyógyszert, (frontint),láttam helyiapro.hu-n, hogy hirde gyógyszert, mondtam neki alvászavarra szedem, miért kéne, 3 doboz volt neki, 18 ezer forintot elutaltam, és eltűnt...

2021. máj. 5. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál. Te elég buta vagy már ne is haragudj. Mehetsz rendőrségre de 8-10 év mire lesz valami. Nem vicc.
2021. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz benyeled, tanulópénz. Vényköteles gyógyszert nem vehetsz mástól, te is bajba kerülhetsz emiatt. Ha az orvos nem írta fel, annak oka van, fogadd el. Ő tudja, nem te, te nem vagy orvos.
2021. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a tárgyalásokat ennyire sokáig húzzák el. Tesómat is átverték nagyon régen de akkor még nem volt elterjedve ennyire a netes csalás. 8 év múlva lett ítélet. Pénzt nem kapta vissza mert azt csak úgy lehetett volna hogy polgári peres úton követeli. Nem érte meg.
2021. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
bankod felé jelezd hogy átvertek
2021. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Aki vényköteles gyógyszert árul, az alapból egy csaló, bűnöző. Neked sem véletlen, hogy nem írták fel. Így jártál.
2021. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Tajgetosz?
2021. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Akkor is menj rendőrségre.

Pénzt ugyan nemigen fogsz visszakapni.

2021. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elképzeltem a feljelentést:

Jó napot kívánok, feljelentést szeretnék tenni, mert drogot akartam venni, de átvert a drogdíler…

2021. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tanulópénznek jó vot,nem pontozok le senkit igazatok van, én voltam a hülye. Úgy is vissza kapja az ilyen az élettől, én meg tanultam belőle hogy nem szabad előre utalni senkinek, pláne gyógyszert. Inkább elmegyek magánorvoshoz, még az is jobb.
2021. máj. 5. 21:43
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy ferfit okosórával vert át, elutalta a pénzt, és eltűnt, talán ő feltudtja jelenteni.
2021. máj. 5. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!