Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy bróker oldal magyar...

Ha egy bróker oldal magyar nyelven van kell tartanom tőle hogy pl pár év múlva nem lesz magyar támogatás?

Figyelt kérdés

Egyenlőre játékpénzben elkezdtem tőzsdézni ismerkedek ezzel, aztán meglátom megér e igazi pénzt értem e stb. Vannak egész jó brókeroldalak korlátlan demó számlával pl a plus500, a kérdésem, ha jelenleg van hozzá magyar támogatás (legalábbis magyar kliens magyarul ír le mindent stb) kell tőle tartanom, hogy mondjuk pár év múlva vissza váltanak angolra és elvész a magyar honlap? Bár gondolom jópár éve van már magyar támogatás . . (pl a capital.com-nak is van magyar kliense és oldala, az más kérdés hogy a support ezen nem magyar cégeknél angol)



UI TUDOM HOGY EZ NEM A VALÓSÁG CSAK GYAKORLÁS TANULÁS AZ EFFÉLE KOMMENTEKET MELLŐZZÜK...


2021. máj. 17. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Utólag nem törlik a magyar nyelvet csak úgy poénból
2021. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá, hogy bármiféle okból megszüntethetik e,,, inkább megkérdeztem, . Nyilván ha 1 ilyenen pl a plus500 on szokom meg, és ESETLEG egyszer be is fizetnék pénzt akkor jó lenne ott ahol megszoktam.
2021. máj. 17. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!