Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » McDonaldsba fogok dolgozni....

McDonaldsba fogok dolgozni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és most fogok mcdonaldsba dolgozni(majd fogok menni meghallgatásra). Azt szeretném kérdezni, hogy miket kérdeznek vagy, és hogy nem fogok forgalmas helyre menni, ezt tudom, hogy ott nem olyan szörnyű? mindenki azt mondja, hogy sz*r, de kell a zsebpénz és csak így tudom megoldani. Köszönöm!

2013. febr. 18. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rabszolgameló :S
2013. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy rabszolgameló, de voltam csomagolni és azt senkinek sem kívánom. Na ott úgy éreztem magam mint egy thai bérmunkás. 8 órán keresztül ugyanazt csinálni folyamatosan és közbe még baszogatnak is itt legalább van egy kis változatosság ha kasszás vagy vagy sütögetsz stb...
2013. febr. 18. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ milyen részre kerülsz.

Nos így a meghallgatás részét nem tudom milyen mert én protekcióval kerültem be plusz a nagyfőnök mármint az adott étterem vezető is a rokonom volt így bevettem a munkába, de csak 3 hónapra mentem oda utána találtam jobb helyet persze.

Én csak párszor voltam kasszás amikor helyettesítenem kellett, hát az az elején jó munka, nincs vele baj, csak ott baromira észnél kell lenni, és gyorsan agyalni, a pénzzel is jól kell bánni plusz a kommunikáció az amire nagyon nagyon oda kell ám figyelned hogy kedvesen beszélj a vevőkkel, lassan beszélj, ha olyat kérdez, és esetleg írj egy listát, vagy lehet hogy fogsz kapni hogy melyik menübe mi van, stb... Mert előfordulhat hogy majd kis előadást kell tartanod egy vásárlónak ha kérdezi mi van benne vagy egyéb hasonlók, tehát ezekkel nem ártana ha tisztában vagy.

Bár sokat nem tudok már én sem lehet azóta változtak a dolgok, mert én ezen már túl vagyok vagy egy jó 8 éve, akkor még másabb volt a helyzet mint most.

Ha olyan helyre mész ahol viszonylag nyugi van, az nem vészes, de sosem lehet tudni hogy mikor kell ott majd hajtanotok. mert ha sok vendég van akkor bizony megy a szívatás hogy gyorsabban és akkor a végén már azt se fogod tudni hogy hol vagy.

Én nagyrészt a konyhán voltam, meg a raktárba elég sokszor sütögettem meg pakoltam, plusz takarítottam is, azzal nem volt baj mert változatos volt a főnök sem piszkált mert ott azért nem kellett rohanni sem, meg nyugodalmas is volt a hely. De amikor helyettesítenem kellett alapból rosszabb volt a helyzet mert a pénztári munkára nem volt nagy rutinom alapból és nekem lassabban is ment, de az szerencsére ritkán volt.

Viszont sok olyan munkatársam volt akik a műszakvégén már nagyon belassultak nem voltak képbe a dolgokkal a műszak vezető is idegbeteg volt már akkor, és hát mikor milyen napja volt, vagy piszkált mindenkit vagy totál kedves volt mindenkivel, vagy bent ült az irodájába és TV-zet.

Nos így ha érdekelne mikor van szünet, meg hogy ez általában mindenhol máshogyan van tudtommal cigizni mi kimehettünk de kaja szünet csak akkor volt amikor nem volt nagy a hajtás és behoztuk a lemaradásokat tehát volt amikor 2 órával később kajáltunk. Volt amikor örültünk annak hogy wc-re kitudtunk szaladni, nemhogy cigizni, tehát ez változó, szóval nem árt ha felkötöd a gatyád.

Tudom hogy sokat regéltem, de ha már írtam akkor elmondtam nagyjából hogy mire számíts a munkasorán. A kedved nem akartam elvenni ezzel, remélem nem sikerült, de nem árt ha gyúrsz rá egy kicsit, mert az elején készen leszel.

2013. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Specus válasza:
100%
Nem annyira monoton, mint egy gyár, de sokkal undorítóbb. Bedobnak a mélyvízbe, aztán sajátíthatod el mindennek a pontos hozzávalóját. Zsemle betesz, kivesz a gépből. - 8 sajt a dresszingasztalon. Kövi ember kapja a tálcát, majd ezzel párhuzamosan a másik letesz 8 húst a grillre. 8:1-es hús, van 1,5 perc a dresszingre, hogy ne égjen oda a hús.Sajburger: 1nyomás ketchup, 1nyomás mustár, x gramm vizes hagyma, 1 ubi, 1 sajt, majd dobják rá a húst és viszik a termelés irányítónak aki becsomagolja, és kész. Forgalmasabb estén előfor majd, hogy 4ember helyett egyedül nyomod le, és csúszni fogsz. Takarítani kell még sokat, eltűrni a sok baszogatást, viselni az ocsmány ruhát, 8órában 1 max 2x engednek 5percre kh, munka végén pedig f*sz szagod lesz. :)
2013. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!