Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni ha az...

Butusbrutus kérdése:

Hogy lehet feldolgozni ha az ember szerencsejátékon veszít 1 millió forintot?

Figyelt kérdés
Volt 7 millió forint megtakarításom és elégedetlen voltam a befektetésem hozamával. Feltettem szerencsejátékon 1 millió forintot nem is nagy szorzóra és elment. Hogy lehet ezt fejben feldolgozni?
2021. máj. 20. 19:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%
Nehezen, én egyszer 100 ezret buktam így, igaz annak kb a felét előzőleg nyertem... Az egyszeri nagyobb nyeremény sajnos emberre az eszemet, pedig nem is értettem amúgy a sport okhoz egyáltalán. Akkor nekem az óriási összeg volt, szóval nagyon rossz állapotban voltam utána... Azóta már feldolgoztam, mert évek teltek el. De az biztos, hogy nagyon kockázat kerülő lettek azóta, soha többé nem mernék szerencsejátékozni, pláne nagy összeggel. Hosszútávon úgyis csak bukni lehet ezzel, nagyon kevés ember jön ki jól ebből.
2021. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%
*elvette az eszemet
2021. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem tud valami profi szerencsejátékos teniszre valami jó stratégiát mondani amivel vissza tudnám nyerni ezt az összeget 6 millió forintból?
2021. máj. 21. 20:45
 14/22 anonim ***** válasza:
13. Te vagy trollkodsz, vagy komoly problémád van és tényleg fel kell hívnod a korábbi hozzászólásban megadott telefonszámot.
2021. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom, jelenleg tényleg nehéz elengedni ezt az egészet.
2021. máj. 21. 20:51
 16/22 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy ezek után még mernél kockáztatni. Biztos azért, mert van még miből, de ne juss el odáig inkább, hogy ne legyen már. Inkább kisebb tétekben gondolkodj, vagy keress inkább valami biztosabb bevételi lehetőséget... Ezek a szerencsejátékok abszolút kiszámíthatatlanok, tele vannak a netes oldalak tuti tippekkel, olyanokról, akik állítólag zsinórban nyernek.. Aztán feladsz egy szelvényt a tippjeiket használva és semmi nem jön be. Szóval ennyit a hozzáértésről.
2021. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nehezen hihető, hogy kezdőkéént egyből 1 milliót feltettél.
2021. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%
Én segítek visszanyerni, ha akarod
2021. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
Én 2 nap alatt nyertem 150ezerből 1 millio 700ezret, aztan buktam 4 nap alatt 2,5 millát. Beteg vagyok.
2021. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
lehet hogy már a 7 millából sincs semmi
2021. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!