Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpresses csomagokkal meg...

Aliexpresses csomagokkal meg lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Falun lakom kerteshában, és Aliról eddig mindíg ide rendeltem a saját címünkre a csomagokat, de már meguntam, hogy az idióta testvérem mindíg felbontogatja őket meg kiszed belőlük dolgokat ha aznap nem én hozom be a postát és nézem meg elsőnek.Szóval arra gondoltam, hogy szerintetek meg lehet megcsinálni azt, hogy szállítási címnek a falunkban lévő posta címét adom meg és akkor a kisebb csomagok is ott maradnak mint azok amik nagyobbak és nem férnek be a postaládába ezért csak egy értesítőt szoktak küldeni amikor megérkezik és akkor ugye igazolvánnyal elmegyek érte és csak nekem adnák ki.Egyébként nem szoktam olyan gyakran rendelgetni, ilyen havi 5 dolog a max csak az akkor is rohadt irritáló, hogy várok valamit,én még az ilyen kis dolgoknak is nagyon tudok örülni erre valaki ilyen hülye, hogy felbontogatja meg ellopkodja a dolgaimat.

2021. máj. 26. 03:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, a posta cime nem a te címed. De a postát kérdezd meg milyen megoldás van mert szerintem a postafiók bérlés megoldható.
2021. máj. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!