Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a postás értesítőt hagy...

Ha a postás értesítőt hagy amin ha felhívom a megadott számot kihozza újból vagy jobb ha bemegyek érte személyesen ?

Figyelt kérdés
A postás arra hivatkozva dobta be az értesítőt hogy nem voltam itthon mikor ez nem igaz ezért akarom felhívni őket hogy hozzák ki újból...Fel sem jött egy hivatalos levéllel...
2021. máj. 29. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Rá van írva az értesítőre, hogy kézbesítik-e újból, vagy neked kell érte bemenni. Ha fel is hívod a postát, másodszorra sem fog csengetni a postás, ha elsőre nem tette. (Igen, tudom, bosszantó, hozzám is dobtak már be értesítőt, mikor egész nap otthon voltam)
2021. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem nem az bosszant hanem az hogy egyszer eltűntették a tértivevényes levelemet aztán ez a második kör...A másik ami bosszant hogy valótlan dolgot állítanak a nyomkövetésbe is...
2021. máj. 29. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!