Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A gyorshajtással kapcsolatos...

A gyorshajtással kapcsolatos büntetést a postás a postaláda hagyja, vagy ha nem tudja személyesen átadni, akkor értesítőt hagy?

Figyelt kérdés
A mai napon, a polgármesteri hivatalból hivatalos irat érkezett, azonban nem tudtam átvenni azt, így egy értesítőt hagyott a postás, melyben az van, hogy a polgármesteri hivatal portáján vehetem át a levelet. Létezik, hogy ez gyorshajtással kapcsolatos csekk? (Csak azért mert kicsivel több mint egy hónapja lehetséges, hogy belefutottam egy traffipaxba)

2018. márc. 14. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A valasztasi papirt hozta a postas
2018. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:
100%
A polgármesteri hivatalnak semmi köze a gyorshajtáshoz.
2018. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A polgármesteri hivatal a fél évenkénti esedékes gépjárműadó (leánykori nevén súlyadó) számláját és csekkjét küldi. Március 15. a befizetési határidő.
2018. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyorshajtssal kapcsolatos levelet a Vas Megyei Rendőr-főkapitnyság küldi. Az az országosan illetékes.
2018. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!